۱۹:۴۴:۵۴ - پنج شنبه ۹ خرداد ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دعوت نماینده ولی فقیه ‌و استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس
نماینده ولی فقیه در استان و استاندار کهگیلویه و بویراحمد در پیامی مشترک از مردم برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کردند.
دعوت نماینده ولی فقیه ‌و استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، آیتالله سید شرف الدین ملک حسینی نماینده ولیفقیه در استان و علی محمد احمدی استاندار با صدور پیامی مشترک از عموم مردم روزهدار برای شرکت در این راهپیمایی بزرگ روز قدس امسال دعوت کردند.

متن این پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

روز جهانی قدس در حقیقت نشان از نگاه بلند، ژرف اندیشی و آینده نگری امام راحل در راستای حمایت از حریم و حفظ ارزشها در تمام مرزهای اسلامی است.

این روز را باید روز میراث ماندگار سیاستمدار فقیهی دانست که پیام حقیقت، آزاداندیشی، حق طلبی و مقابله با خوی استکباری ابرقدرتها را به جهان مخابره میکند.

در این روز سرنوشت ساز و تاریخی مردم آگاه، بیدار و آزادی خواه ایران اسلامی همگام با آزادگان جهان فریاد نفرین بر آپارتاید صهیونیستی و حامی بزرگش ایالات متحده سر خواهند داد و خوی ددمنشی و وحشی گری ظالمان و سفاکان را عالم گیر خواهند کرد.

این روز تصویر شفاف و روشن دفاع از آرمانهای فلسطین و مقابله با زیادی خواهی و خوی ظالمانه و ستمگری شیطان صفتانی است که در حال فتنه گری و بر هم زدن نظم منطقه هستند.

به طور حتم امسال مردم استان کهگیلویه و بویراحمد همگام و همصدا با ملت رشید ایران اسلامی فریاد سرخواهند داد و تحرکات و شیطان صفتی های رژیم غاصب و کودک کش صهیونیست را محکوم خواهند کرد.

اقدام تاریخی و سرنوشت ساز حضرت امام خمینی (ره) در حمایت از مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین اقدامی راهبردی است که بدون شک در بیداری و آگاهی امت اسلامی و ایجاد انسجام و اتحاد تاثیری دوچندان خواهد داشت.

یقینا امت بیدار و آگاه اسلامی در این روز، طرح جدید آمریکایی-اسراییلی با مشارکت برخی کشورهای مرتجع منطقه، با عنوان «معامله قرن» یا توافق نهایی را که تضمین کننده امنیت همه جانبه و آسایش رژیم غاصب صهیونیستی و به انزوا بردن بیشتر مردم مظلوم فلسطین است را محکوم کرده و تنها راه حل این مناقشه عظیم قرن را آزادسازی همه سرزمینهای اشغالی و سپردن سرنوشت مردم فلسطین به دست خودشان اعلام خواهند کرد.

از مردم غیور و انقلابی استان کهگیلویه وبویراحمد دعوت میکنیم تا پرشورتر از سالهای گذشته در راهپیمایی روز جهانی قدس و اعلام انزجار از غاصبان صهیونیست، شرکت نموده و برگ زرین دیگری بر افتخارات این استان بیفزایند.

انتهای پیام/ش


منبع :: دعوت نماینده ولی فقیه ‌و استاندار کهگیلویه و بویراحمد از مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس


پربازدیدترین ها
تبليغات
بانک پاسارگاد