10:09:04 - پنج‌شنبه 21 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دست شبکه های زنجیره ای و رانت خوار در ماجرای پتروشیمی سقاوه بویراحمد
دست شبکه های زنجیره ای و رانت خوار در ماجرای پتروشیمی سقاوه بویراحمد
قرارگاه دانشجویی شهید طیب بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد در نامه ای به ریاست سازمان حفاظت محیط زیست کشور ضمن اعتراض به اتفاقات رخ داده در منطقه سقاوه از بخش مارگون بویراحمد، خواستار ورود مستقیم ریاست این سازمان شد. شعار سال: کمیته مردمیقرارگاه دانشجویی شهید طیب بسیج دانشجویی استان در نامه ای به رئی سازمان […]

قرارگاه دانشجویی شهید طیب بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد در نامه ای به ریاست سازمان حفاظت محیط زیست کشور ضمن اعتراض به اتفاقات رخ داده در منطقه سقاوه از بخش مارگون بویراحمد، خواستار ورود مستقیم ریاست این سازمان شد.

شعار سالکمیته مردمیقرارگاه دانشجویی شهید طیب بسیج دانشجویی استان در نامه ای به رئی سازمان حفاظت محیط زیست کشور ضمن اعتراض به اتفاقات اخیر در منطقه سقاوه بخش مارگون از توابع شهرستان بویراحمد، خواستار ورود مستقیم وی به این ماجرا و اعلام نتیجه به عموم مردم منطقه شد.

در این نامه با بیان اینکه ماجرا به طور تخصصی و با حضور در جمع مردم و صحبت با مسئولین مربوطه موشکافی و بررسی شده است، عنوان شده است که روند واگذاری زمین ها در این منطقه مشکوک و مبهم می باشد و اگر کار اشتغال زایی قرار هست انجام گیرد باید متناسب با شرایط بومی منطقه صورت گیرد چراکه در غیر این صورت شاهد مرگ طبیعت منطقه خواهیم بود.

متن و تصویر نامه به شرح زیر است:

IMG_8790.JPG
IMG_8791.JPG

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازسایت خبری صبح زاگرس، تاریخ انتشار ۲۹آذر ۹۶، کدمطلب:۱۰۴۷۲۹، www.sobhezagros.ir

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  اولین همایش الگوی مصرف بهینه انرژی در گچساران
تبليغات