1:10:18 - دوشنبه 25 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دستگیری عاملان ضرب و شتم معلم یاسوجی
دستگیری عاملان ضرب و شتم معلم یاسوجی
ایلنا: به گفته دادگستری یاسوج در استان کهگیلویه و بویر احمد عاملان ضرب و شتم معلم یاسوجی دستگیر شدند.

به گفته دادگستری یاسوج در استان کهگیلویه و بویر احمد عاملان ضرب و شتم معلم یاسوجی دستگیر شدند.

حسین حسین زاده، معلم هنرستان اقبال لاهوری شهرستان یاسوج در گفتوگو با خبرنگار ایلنا گفت: در تاریخ شانزدهم بهمن ماه امسال در حالی که در کلاس درس مشغول تدریس بودم مورد حمله والدین یکی از دانش آموزان قرار گرفتهو از ناحیه بینی و چشم به شدت مجروح شدم، با دستور قاضی بازپرس شماره یک دادسرای این شهرستان عاملان این حادثه که پدر و پسر بودند دستگیر و بازداشت موقت شدند.

حسین زاده افزود: قاضی پرونده به من گفت این موضوع به دلیل بیحرمتی که به جایگاه معلم و آموزش و پرورش شده باید رسانهای شود.

به گزارش ایلنا، طی درگیری لفظی بین دو دانش آموز هنرستان پسرانه اقبال لاهوری یاسوج مسئولان و معلمان این هنرستان نتوانستند این اختلاف را بین آنها حل کنند و به همین دلیل از والدین آنها خواستیم تا برای بررسی بیشتر موضوع در مدرسه حضور یابند. صبح روز حادثه والدین یکی از دانشآموز شامل پدر و برادرش بدون مراجعه به مدیریت دبیرستان و هماهنگی لازم به طور سرزده و ناگهانی وارد کلاس درس می شوند و به محض ورود به کلاس و مقابل دیدگان دانشآموزان شروع به اهانت و بیاحترامی میکنند که در همین حین پدر عصبانی دانشآموز خاطی وارد کلاش شد و با مشت محکم به صورت معلم میکوبد به شکلی که بینی وی شکسته و چشمش خونریزی میکند.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  کاشت نهال در محلات شهر دوگنبدان
تبليغات