19:39:59 - دوشنبه 11 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دستگاه‌های نظارتی کهگیلویه و بویراحمد اجازه ندهند نابسامانی‌های بازار عید کام مردم را تلخ کند
دستگاه‌های نظارتی کهگیلویه و بویراحمد اجازه ندهند نابسامانی‌های بازار عید کام مردم را تلخ کند
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: دستگاه‌های نظارتی اجازه ندهند ایام عید نوروز با نابسامانی بازار بر مردم تلخ شود، همه پای کار بیایند و نظارت مستمر بر بازار به صورت جدی به‌ویژه برای کالاهای اساسی در دستور کار قرار گیرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، علیمحمد احمدی پیش از ظهر امروز در نشست ستاد خدمات سفر کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه انتظار داریم همه دستگاهها در جشن ملی نوروز به عنوان میراث تاریخی ایرانیان حضور فعال داشته باشند، اظهار داشت: بهزیستی نازیبایی حضور متکدیان را مدیریت کند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد خواستار نظارت دقیق بر بازار در ایام نوروز شد و افزود: دستگاههای نظارتی اجازه ندهند ایام عید نوروز با نابسامانی بازار بر مردم تلخ شود، همه پای کار بیایند و نظارت مستمر بر بازار به صورت جدی بهویژه برای کالاهای اساسی در دستور کار قرار گیرد.

احمدی همچنین خواستار نظارت مستمر بر مراکز خدمات عمومی شد و عنوان کرد: جایگاههای عرضه سوخت رفع نواقص شده و پیشبینیهای لازم برای تامین سوخت انجام شود.

وی خواستار تقویت پایانههای مسافربری، اتوبوسها و تاکسیها در ایام نوروز شد و ابراز کرد: تامین امنیت عمومی در بازار، پارکها و سایر اماکن عمومی از دیگر ملزوماتی است که نیروی انتظامی باید با ایجاد پاسگاههای سیار در محلات مد نظر قرار دهد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه نمایندگیهای خودروساز سایپا و ایرانخودرو باید در ایام تعطیلات نوروز فعال باشند، ابراز کرد: تجهیز پایگاههای امداد و نجات و فعالسازی کامل مراکز امدادی نیز در دستور کار قرار گیرد.

احمدی با تاکید بر اینکه تمهیدات لازم برای راهاندازی بیمارستان سیار برای مواقع بحرانی اندیشیده شود، ادامه داد: نظارت کامل بر مراکز پذیرایی بین راهی بسیار مهم است زیرا احتمال دارد افرادی سودجو از ذبح غیربهداشتی یا مواد غیر بهداشتی استفاده کنند که بهداشت و صنعت و معدن باید نظارت جدی داشته باشند.

خبر جدید  افتتاح ساختمان اورژانس ۱۱۵ جاده سرفاریاب-سادات

وی با تاکید بر اینکه نشاط اجتماعی به شکل جدی در ایام نوروز در دستور کار قرار گیرد، عنوان کرد: خدمات را منحصر به داخل شهرها نکنیم روستاهای هدف گردشگری را به شکل جدی در دستور کار قرار دهیم و بحث امنیت و امکانات آنها را دنبال کنیم.

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد