2:09:24 - شنبه 29 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در جنگ اقتصادی مراقبت از امکانات بهداشتی ضروری است
در جنگ اقتصادی مراقبت از امکانات بهداشتی ضروری است
یاسوج – ایرنا – وزیر بهداشت با اشاره به جنگ اقتصادی دشمنان علیه نظام و تحریم های ظالمانه گفت: باید از تجهیزات و امکانات بهداشتی و درمانی کشور به بهترین شکل استفاده و نگهداری کرد.

به گزارش ایرنا، حسن قاضی زاده هاشمی جمعه شب در نشست شورای اداری شهرستان کهگیلویه اظهار داشت: با توجه به شرایط اقتصادی موجود باید اعتبار را جایی هزینه کرد که بیشترین آورده را برای مردم داشته باشد.
وی با اشاره به اینکه نباید توقعات مردم از خدمات بهداشتی و درمانی را بالا برد اضافه کرد: باید از ظرفیت های موجود برای خدمات رسانی بهتر بهترین استفاده را کرد.
قاضی زاده هاشمی برقراری عدالت اجتماعی در ارائه خدمات بهداشت و درمان را اولویت وزارت بهداشت دانست و گفت: مردم از تبعیض و تقلب ناراحت می شوند.
وی افزود: باید مردم متناسب با اموال عمومی از خدمات بهداشتی و درمانی بهره مند شوند.
وزیر بهداشت، کهگیلویه را یکی از محروم ترین شهرستانهای های کشور دانست و گفت: تخت های بیمارستانی موجود در این شهرستان متناسب با جمعیت ان نیست.
بیمارستان ۲۲۰ تختخوابی شهرستان کهگیلویه جمعیت ۲۰۰ هزار نفری شهرستانهای کهگیلویه، چرام و لنده را پوشش می دهد.
قاضی زاده هاشمی تصریح کرد: با برنامه ریزی های انجام شده روند اجرایی بیمارستان های لنده و چرام تسریع داده خواهد شد.
استاندار کهگیلویه وبویراحمد در این نشست با اشاره به خدمات خوب دولت در حوزه بهداشت و درمان تصریح کرد: بهره برداری از چهار طرح بهداشتی، درمانی در شهرهای یاسوج، گچساران، باشت و دهدشت برگ زرینی از خدمات دولت در طرح تحول نظام سلامت در استان است.
علی محمد احمدی طرح تحول سلامت را پیشانی خدمات بزرگ دولت تدبیر و امید دانست و گفت: طرح تحول، شاخص های سلامت را در همه ی زمینه ها افزایش داده است.
بیمارستان ۲۹۴ تختخوابی شهر یاسوج در زمینی به مساحت ۵۰ هزار مترمربع و زیربنای ۲۴ هزار و ۸۰۰ مترمربع در هشت طبقه و ۳۲ بخش تخصصی و فوق تخصصی، اورژانس شهر دهدشت در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۲۰۰ مترمربع با ۷۰ تخت درمانی، بیمارستان ۳۲ تختخوابی شهر باشت در زمینی به مساحت پنج هزار مترمربع و با هزینه ای افزون بر ۲۰۰ میلیارد ریال و مرکز درمان ناباروری (IVF) بیمارستان بی بی حکیمه خاتون (س) شهر گچساران با زیربنای سه هزار مترمربع چهار طرح بهداشتی و درمانی بودند که در سفر یک روزه وزیر بهداشت در استان کهگیلویه وبویراحمد با هزینه ای بالغ بر ۲ هزار میلیارد ریال به بهره برداری رسیدند.
۷۵۳۱/۱۶۶۲

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  موفقیت طرح قرآنی «منهاج» در بهمئی
0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات