1:52:58 - سه‌شنبه 5 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
درخشش انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف حیرت‌انگیز بوده است
درخشش انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف حیرت‌انگیز بوده است
نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: انقلاب اسلامی در همه عرصه‌ها حضور حیرت‌انگیزی داشته و نشان داده که پیشرفت چشمگیری داشته است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از یاسوج، آیتالله سید شرفالدین ملکحسینی عصر امروز در دیدار دانشگاهیان استان کهگیلویه وبویراحمد اظهار کرد: جایگاه علم در میان بشریت کاملاً برجسته و مشخص است و انسان بدون علم و دانش فاقد هویت واقعی است و حقیقت انسان به علم اوست و این یک افتخار برای انسان بوده که متمایز از سایر انسانهاست و به عنوان هادی و راهنما انتخاب میشود.

وی اضافه کرد: انقلاب ما در چهلمین سالگی خود استواین انقلاب نه تنها در عرصه استقلال و آزادی به موفقیت دست یافته؛بلکه در همه عرصهها حضور حیرتانگیزی داشتهاست.

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه وبویراحمد توضیح داد: بنیانگذار انقلاب اسلامی یک عالم بزرگ بود و پس از آن نیز رهبری عالم و آگاه در رأس امور است.

آیتالله ملکحسینی تشریح کرد: مدیر نظام دینی باید از عالمترین افراد نسبت به جامعه باشد و ما به این نظام و رهبری خود افتخار میکنیم.

وی عنوان کرد: به برکت انقلاب اسلامی سرعت رشد و توسعه بیشتر شد، در حالی که در دوران رژیم پهلویفساد و علم پیشرفتی نداشت، اما امروزه پیشرفت ما در زمینههای مختلفی چون قدرت نظامی، اقتصاد و صنعتدفاعی پیشرفت چشمگیری داشته و با وجود تمام ناملایمات و مانعتراشیهای دشمنان توانستیم از مشکلات عبور کرده و در این جایگاه قرار بگیریم.

نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه وبویراحمد تبیین کرد: احساس غرور کنیم و به خود میبالیم که در چنین مملکتی و به برکت این انقلاب زندگی میکنیم.

آیتالله ملکحسینی در ادامه یادآور شد: مردم و مسئولان تربیتشدگان دانشگاههستند؛ بنابراین استادانباید در تعلیم و تربیت شاگرد خود بکوشند.

انتهای پیام/۴۰۷۸/

خبر جدید  اعزام گروه جهادی به روستاهای محروم کهگیلویه


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد