12:12:24 - دوشنبه 29 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دانشگاه آزاد اسلامی پرچمدار اصلی انقلاب در جبهه فرهنگی و علمی است
دانشگاه آزاد اسلامی پرچمدار اصلی انقلاب در جبهه فرهنگی و علمی است
فرمانده تیپ ۴۸ سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در جبهه فرهنگی و علمی با تدبیر مقام معظم رهبری پرچم‌دار واقعی انقلاب و جنگ نرم است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از یاسوج،حسن حکمتیان صبح امروز در دیدار با جمعی از استادان دانشگاه آزاد اسلامی یاسوجاظهار کرد: همواره خود را مدیون استادان و معلمان میدانیم.

وی اضافه کرد: شهید مطهری زحمات زیادی برای انقلاب اسلامی کشیدو برای انقلاب سرمایهای عظیم بود و روز شهادت ایشان که به روز معلم نامگذاری شده، موجب افتخار است؛ چراکهمعلمان و استادان آیندهسازان این مملکت را تربیت میکنند.

فرمانده تیپ ۴۸ سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: با وجود جنگ نرم دشمنان دانشگاهیان سرعت تولید علم را بالا بردهاند.

حکمتیان بیان کرد: تیپ ۴۸ فتح، یادگار ماندگار شهداست و افراد زیادی از این تیپ با ایمان به خدا به ندای امام خود لبیک گفتند و در راه وطن و انقلاب از جان خود گذشتند که عدهای شهید یا جانباز و اسیر شدند.

وی تصریح کرد: جانبازان امروز یادگاران زمان جنگ هستند که با هزاران سختی و مشقت ناشی از آثار جنگ زندگی میکنند تا در سایه امنیتی که بهوجود آوردهاند ما در تمام زمینهها از جمله هستهای و موشکی مدیون خون شهدا و فداکاری جانبازان و آزادگان باشیم.

فرمانده تیپ ۴۸ سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمدتوضیح داد: شهدا و جانبازان امروز این پرچم را به دست ما سپردهاند و ما باید تا سر حد جان از این انقلاب دفاع کنیم.

حکمتیان یادآور شد: دانشگاه آزاد اسلامی امروز در جبهه فرهنگی و علمی با تدبیر مقام معظم رهبری پرچمدار واقعی انقلاب و جنگ نرم است.

رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه وبویراحمد نیز در این جلسه با قدردانی از خدمات پاسداراران در حوادث اخیر تأکید کرد: اینکه دشمن سپاه را تروریست خوانده، نشانه ضعف و ترس اوست و این اقدام دشمن موجب حرکت سریعتر و پیشرفت بیشتر کشور و اقتدار سپاه خواهد شد.

خبر جدید  زلزله دیشب چرام بدون خسارت

حجتالاسلام والمسلمین سید حکمتالله هاشمیپور ادامه داد: سپاه پاسداران امروز در تمام دنیا شناخته شده و از مرزهای کشور فراتر رفته و بر بسیاری از کشورهای خاورمیانه سایه افکنده که نشانه عظمت و اقتدار سپاه است و این ترس و وحشت دشمنان را به دنبال داشته است.

وی مطرح کرد: اقدامات سپاه در مقابله با دشمن و حضور فعال سپاه در مناطق سیلزده موجب دلگرمی و افتخار مردم شده است و موجبشده تامردم خود را سپاهی بدانند و پشتیبان سپاه باشند.

رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد تشریح کرد: با تدبیر مقام معظم رهبری در انتخاب دکتر ولایتی به عنوان رئیس هیئتموسس دانشگاه آزاد اسلامی، امروز دانشگاه آزاد در مسیر اصلی انقلاب قرار گرفته و در جنگ نرم و بیانیه گام دوم انقلاب پرچمدار اصلی است.

به گزارش آنا؛ در ابتدای این دیدار فرماندهان تیپ ۴۸ فتح استان کهگیلویه و بویراحمدو هیئترئیسه دانشگاه با حضور در گلزار شهدای گمنام و قرائت فاتحه، یاد و خاطره آنها را گرامی داشتند.

انتهای پیام/۴۰۷۸/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد