8:45:10 - یکشنبه 10 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خسته شدیم از بس بچه هایمان رفتند و آب آوردند!
خسته شدیم از بس بچه هایمان رفتند و آب آوردند!
انتظار ما از شرکت آبفا روستایی التیام دردهای مادران ودخترانیست که مجبورند فاصله طولانی را برای آوردن آب طی کنند و رنج و زحمت این کار را تحمل کنند. شعار سال: پس از درج گزارشی تحت عنوان؛ “ بی آبی در فصل سرد سال رمق روستانشینان لیراب بویراحمد را در آورد” در این پایگاه خبری، شرکت […]

انتظار ما از شرکت آبفا روستایی التیام دردهای مادران ودخترانیست که مجبورند فاصله طولانی را برای آوردن آب طی کنند و رنج و زحمت این کار را تحمل کنند.

شعار سالپس از درج گزارشی تحت عنوان؛ “

بی آبی در فصل سرد سال رمق روستانشینان لیراب بویراحمد را در آورد” در این پایگاه خبری، شرکت آبفای روستایی استان با ارسال جوابیه ای تحت عنوان”واکنش شرکت آبفای روستایی استان به خبر صبح زاگرس + متن جوابیه” به این خبر واکنش نشان داد.

مردم روستای لیراب بویراحمد مجددا بعد از ارسال جوابیه آبفای روستایی با ارسال متنی در خصوص اظهارات و این جوابیه واکنش نشان دادند که در زیر آمده است:

احتراما با توجه به مطلبی که در آن سایت وزین در خصوص پرداخت به مشکلات آب آشامیدنی این روستا آمده است لازم است چند نکته جهت تنویر افکار عمومی آورده شود؛

  1. اهالی این روستا خوب می دانند که این روستا شبکه لوله کشی و آب آشامیدنی داشته است و در تصاویری که در خبر اصلی درج شده است، آمده است، پس چرا الان آب آشامیدنی برای مردم از طریق همین خطوط آب وصل نمی شود.

  1. در بخشی از جوابیه، آبفا اشاره داشته که لوله را در اختیار اهالی روستا قرار داده ایم؛ مگر اهالی روستا خود موظفند که لوله کشی کنند که اگر اینگونه است دیگر کارکرد آن شرکت برای چیست؟
  1. مگر خانوارهای این روستا قبلا آب نداشته اند که الان اعلام می کنند فقط خانوارهای بالای فلان جمعیت در روستاها را آب آشامیدنی می دهیم!
  1. انتظار ما از شرکت آبفا روستایی التیام دردهای مادران ودخترانیست که مجبورند فاصله طولانی را برای آوردن آب طی کنند و رنج و زحمت این کار را تحمل کنند.
خبر جدید  خدمت رسانی اورژانس به بیش از ۳۲۳ مصدوم

ما اهالی روستای لیراب بویراحمد، خواستاریم هر چه سریعتر با توجه به فرارسیدن فصل سرد سال مشکل آب آشامیدنی مان حل شود تا خدای نکرده اتفاق دیگری دامن گیر مردم این روستا نشود. که در این صورت مسبب اصلی آن شرکت آبفای روستایی خواهد بود.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از سایت خبری صبح زاگرس، تاریخ انتشار ۱۸ آذر ۹۶، کدمطلب:۱۰۴۳۸۷، www.sobhezagros.ir

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات