18:19:51 - شنبه 6 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خسارت ۳۲ میلیارد ریالی سیل به تاسیسات برقی کهگیلویه و بویراحمد
خسارت ۳۲ میلیارد ریالی سیل به تاسیسات برقی کهگیلویه و بویراحمد
ایلنا: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، میزان خسارات وارده سیل به تاسیسات برقی این استان را ۳۲ میلیارد ریال عنوان و اظهار داشت: شهرستان…

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، میزان خسارات وارده سیل به تاسیسات برقی این استان را ۳۲ میلیارد ریال عنوان و اظهار داشت: شهرستان بویراحمد در بین شهرستان های هشتگانه بالاترین سهم ریالی خسارت سیل را به خود اختصاص داده است.

"داود راهزادی"درحاشیه بازدید از شبکه سه مداره یاسوج به خبرنگار ایلناگفت: شهرستان بویراحمد با حدود ۱۴ میلیارد ریال خسارات، بیشترین سهم خساراتی به تاسیساتبرق در سیل چند روز گذشته را داشته و البته هم اکنون تمامی مناطق شهری و روستایی استان از نعمت برق پایدار برخودار هستند.

وی گفت: بیشترین خسارات وارده به تاسیسات برقی بعد از شهرستان بویراحمد مربوط به شهرستانهای دنا و کهگیلویه بوده و الان مشکل خاصی در زمینه تامین برق پایدار برای مشترکین برق نداریم.

راهزادی،سقوط ترانسفورماتورها، شکستگی پایههای برق، پارگی شبکه و شکسته شدن کنتورهای مشترکین برق را از مهمترین خسارات وارده عنوان و خاطرنشان کرد: در روزهایی که شاهد سیل در مناطق مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد بودیم تیمهای عملیاتی به نحو شایسته ای خدمات لازم را به مشترکین برق ارائه دادند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: در زمان وقوع سیل، آمادگی لازم برای احداث و جایگزینی شبکههای برق در این استان وجود داشت و تلاش کردیم ساعات خاموشی شبکههای برق به پایینترین زمان خود برسد.

راهزادی، با بیسابقه خواندن سیل به وقوع پیوسته در این استان طی چند ساله گذشته، تصریح کرد: ۴۰ تیم عملیاتی با ۱۶۰ نیروی انسانی در تعطیلات نوروزی با تمام توان از خاموشی های طولانی مدت شبکه های توزیع نیروی برق جلوگیری کنند.

خبر جدید  انتصاب مدیر برق ناحیه بویراحمد


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد