18:24:51 - یکشنبه 14 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خسارت ۲ هزار میلیاردی سیل به کهگیلویه و بویراحمد
خسارت ۲ هزار میلیاردی سیل به کهگیلویه و بویراحمد
ایلنا: نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس با اشاره به حجم بارندگی بی‌سابقه در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: سیل بیش از ۲ هزار میلیارد تومان به استان خسارت وارد…

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس با اشاره به حجم بارندگی بی‌سابقه در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: سیل بیش از ۲ هزار میلیارد تومان به استان خسارت وارد کرده است.

به گزارش ایلنا از یاسوج، غلاممحمد زارعیدر نشست علنی امروز (یکشنبه ۲۵ فروردین) مجلس شورای اسلامی درباره حوادث سیلابهای اخیر در کشور باتشکر از نهادها و ارگانهای مختلف از جمله ارتش، سپاه و هلالاحمر برای حضور در مناطق سیل زده و یاری مردم گفت: استان کهگیلویه و بویراحمد یکی از استانهای سیلزده کشور، اما متاسفانه بهدلیل نجابت مردم و تلاشهای مسئولان این موضوع کمتر در فضای رسانهای و تصمیمگیری مطرح شده است.

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس با اشاره به خسارت ۲ هزار میلیارد تومانی ناشی از سیل در بخشهای کشاورزی، پرورش آبزی و… گفت: لازم میدانم از وزیر راه و شهرسازی که به استان کهگیلویه و بویراحمد تشریف آوردند و با صبوری بخشهای مختلف خسارت دیده را بررسی کردند، صمیمانه تشکر کنم و امیدوارم سایر وزرا در بخشهای دیگر به استان بیایند و موضوعات مرتبط را از نزدیک مشاهده کنند و ببینند که مردم دچار چه خسارتهای سنگینی میشدند.

وی ادامه داد: به دلیل بارندگی های بی سابقه بالای ۱۲۰۰ میلیمتر در این استان در مدت ۴۰ ساعت بیش از ۳۰۰ میلیمتر بارندگی داشتهایم که خسارتهای بسیار سنگینی به بخشهای مختلف استان وارد کرد و البته امیدواریم تصمیمگیرندگان از فضای تصمیمگیری برای جبران خسارت نگاه عادلانه و منصفانهای داشته باشند.

زارعی افزود:ما در فضای رسانه ای سروصدایی به پا نکردیم بههمین دلیل به نظر میرسد خسارت این استان تا حدودی نادیده گرفته شده است. خواست و اراده مردم در مسئله سیل این استان این است که مسئولان در بخشهای مختلف تصمیمات عادلانهای بگیرند.

خبر جدید  شش مصدوم در تصادف زنجیره ای محور یاسوج به اصفهان

زارعی افزود: متاسفانه واحدهای مسکونی بسیاری در این استان تخریب شدند و هیچ رسیدگی صورت نگرفته است.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد