20:05:17 - چهارشنبه 12 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خسارت هزار و ۱۰۰ میلیاردی سیل به زیرساخت‌های کهگیلویه و بویراحمد
خسارت هزار و ۱۰۰ میلیاردی سیل به زیرساخت‌های کهگیلویه و بویراحمد
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: برآورد خسارات ناشی از سیل در این استان بیش از یک‌هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان است.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنااز استانداری کهگیلویه و بویراحمد، جعفر گوهرگانی در جلسه «کمیته حمایت از تولید، اشتغال قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیلزده استان کهگیلویه و بویراحمد» گفت: خسارات ناشی از سیل براساس میزان ثبت شده از سوی دستگاههای تخصصی در سامانه جامع امداد و بازسازی «سجاد» که امکانبرآورد دقیق خسارات سیل را فراهم میکند، محاسبه و پیگیری میشود.

وی اظهار کرد: با توجه به محدودبودن منابع و حجم بالای خسارات ناشی از سیل در بخشهای مختلف که در «سجاد»ثبت شده است و در پیش بودن فصل کار، تولید و اشتغال بهخصوص در حوزههای مختلف کشاورزی دستگاههای اجرایی مسائل را اولویتبندی و در دستور کار قرار دهند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه برآورد خسارات ناشی از سیل در این استان بیش از یکهزار و ۱۰۰ میلیارد تومان است، تأکید کرد: در بحث توزیع منابع اختصاصی به کهگیلویه و بویراحمد اولویتها و حجم خسارات مورد توجه قرار گیرد.

گوهرگانی مطرح کرد: هرچند حجم خسارات در بخشهای مختلف بسیار زیاد بوده؛ اما شرایط مالی دولت سخت و منابع محدود است و نباید توقعات بالایی ایجاد کرد.

وی توضیح داد: متولیان و مسئولان مربوطبهخصوص حوزه بحران استانکهگیلویه و بویراحمد در مرکز کشور برای جذب بیشتر و تأمین منابع مالی بلاعوض، تسهیلات ارزانقیمت و تملک دارایی پیگیر باشند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار کهگیلویه و بویراحمدیادآور شد: شاخص برای توزیع اعتبارات ابلاغی به استان با طرحهایی است که مجوز قانونی داشته و دچار خسارتشده و اکنون در این سامانه ثبت شدهاند.

خبر جدید  یک هزار متر شبکه برق کهگیلویه سرقت شد

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۰۶۲/


منبع :: خسارت هزار و ۱۰۰ میلیاردی سیل به زیرساخت‌های کهگیلویه و بویراحمد

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات