2:56:25 - چهارشنبه 1 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خدمت رسانی به مشترکان برق یاسوج در کمترین زمان انجام شود
خدمت رسانی به مشترکان برق یاسوج در کمترین زمان انجام شود
یاسوج- ایرنا- قائم مقام شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت: شهرستان بویراحمد بیشترین تعداد مشترک برق در این استان را بخود اختصاص داده و باتوجه به مهاجرت پذیری شهر یاسوج ارائه خدمات در کمترین زمان ممکن و به بهترین شکل انجام شود.

نادر جانی پور روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: کاهش نرخ تلفات انرژی و تامین برق پایدار با اجرای طرح های فنی مهندسی می بایست به شکل مطلوب انجام شود.
وی با اشاره به نرخ تلفات انرژی در کهگیلویه و بویراحمد و تلاش برای کاهش این نرخ در شهرستان بویراحمد را ضروری خواند و افزود: باید تمامی تلاش ها برای تک رقمی نمودن این نرخ دوچندان شود.
جانی پور بیان کرد: برای اجرای بیشتر طرح های فنی مهندسی، وصول مطالبات در شهرستان بویراحمد باید نسبت به گذشته روند سریعتری بخود بگیرد.
قائم مقام شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: بیشترین واحدهای صنعتی پرمصرف فعال در شهرستان بویراحمد واقع شده و باید برای تامین برق پایدار واحدهای پرمصرف صنعتی در این شهرستان چاره اندیشی کرد.
جانی پور عنوان کرد: تاکنون طرح های برقی متعددی به بهره برداری رسیده که زمینه ساز رضایتمندی مشترکان از این شرکت شده است.
تعداد مشترکان برق در کهگیلویه و بویراحمد بیش از ۲۶۰ هزار اشتراک بوده که حدود ۱۹۰ هزار اشتراک از نوع خانگی و مابقی را نیز مشترکان تجاری، صنعتی، کشاورزی و عمومی تشکیل می دهند.
۹۹۲۸/۶۱۱۰


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  تیترهای 23 دی ماه روزنامه های کهگیلویه و بویراحمد
تبليغات
بانک پاسارگاد