3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خبرگزاری آريا – ۳۷۰ پروژه و طرح با اعتبار ۲ هزار و ۶۴۰ ميليارد ريال آماده افتتاح و کلنگ زني شد
خبرگزاری آريا – ۳۷۰ پروژه و طرح با اعتبار ۲ هزار و ۶۴۰ ميليارد ريال آماده افتتاح و کلنگ زني شد
خبرگزاري آريا- استاندار کهگيلويه و بويراحمد گفت: ۳۷۰ پروژه عمراني و طرح اقتصادي با اعتبار ۲ هزار و۶۴۰ ميليارد و ۷۷۳ ميليون ريال به مناسبت دهه فجر در استان آماده براي افتتاح و کلنگ زني شده است.به گزارش خبرگزاري آريا، علي محمد احمدي با تبريک ايام الله دهه فجر انقلاب اسلامي و گرامي داشت ياد […]

370 پروژه و طرح با اعتبار 2 هزار و 640 ميليارد ريال آماده افتتاح و کلنگ زني شد

خبرگزاري آريا- استاندار کهگيلويه و بويراحمد گفت: ۳۷۰ پروژه عمراني و طرح اقتصادي با اعتبار ۲ هزار و۶۴۰ ميليارد و ۷۷۳ ميليون ريال به مناسبت دهه فجر در استان آماده براي افتتاح و کلنگ زني شده است.
به گزارش خبرگزاري آريا، علي محمد احمدي با تبريک ايام الله دهه فجر انقلاب اسلامي و گرامي داشت ياد و خاطره شهداي انقلاب و امام شهدا، افزود: از اين تعداد ۲۰۰ پروژه با اعتباري افزون بر يکهزار و ۷۸۴ ميليارد ريال عمراني است که ۱۶۶ مورد با اعتبار يکهزار و ۸۵ ميليارد ريال افتتاحي و ۳۴ پروژه با اعتبار ۶۹۹ميليارد ريال کنگ زني است.
استاندار تصريح کرد: از مجموع ۳۷۰ پروژه و طرح، تعداد ۱۵۲ طرح نيز با اعتباري افزون بر ۸۵۶ ميليارد و ۹۳۱ ميليون ريال اقتصادي است که از اين تعداد ۱۴۶ مورد با اعتبار ۶۹۸ ميليارد ريال افتتاح و شش طرح با ۸۵۷ ميليارد ريال کلنگ زني مي باشد.
احمدي اظهار داشت: طرح هاي اقتصادي  ۷۲۵ نفراشتغال مستقيم  ايجاد مي کند.
وي با بيان اينکه، طرح ها و پروژه ها در بخش هاي مختلف زيرساخت راه، انرژي و عمران شهري و روستائي، بهداشت و درمان، صنعت، معدن، کشاورزي، فرهنگي و خدمات مي باشند، افزود: اين طرح ها و پروژه ها مربوط به همه شهرستان هاي استان است.
استانداربا اشاره به اينکه، رويکرد افتتاح طرح ها و پروژه هاي در دست اجرا و به سامان رساندن آنهاست  تا مردم از خدمات و ره آورد آنها استفاده  کنند، افزود: قصد نداريم پروژه جديد آغاز کنيم، مگر بسيار ضروري و در شوراي برنامه ريزي مصوب و تامين اعتبار شده باشد.

خبر جدید  مهار آتش سوزی کوه پنبه قلعه رئیسی

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات