2:02:49 - دوشنبه 31 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حماسه نهم دی ماه ۸۸ روز برائت مردم ایران از فتنه گران
حماسه نهم دی ماه ۸۸ روز برائت مردم ایران از فتنه گران
حماسه نهم دی ماه سال ۸۸ روز اعلام برائت و انزجار ملت ایران از فتنه گران و دشمنان بوده است.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد،معاون فرهنگی قوه قضائیه در جمع دانشجویان دانشگاه یاسوج با اشاره به فتنه سال ۸۸ گفت:در تمام طول تاریخ فتنههای متعددی رخ داده و تا زمانی که حماسه نهم دی ماه ۸۸ روز برائت مردم ایران از فتنه گرانجنگ حق و باطل در جریان هست فتنهها هم فرصت بروز دارند.
حجت الاسلام صادقی افزود:شبهات خوراک فتنهها را تامین کرده و دشمنان امروز هم با کاشتن بذر شک و شبهه به ویژه در بین جوانان و از طریق رسانهها و فضای مجازی در فکر راه اندازی فتنههای دیگر هستند.
وی با تاکید بر اینکه در مسیر انقلاب باید ناخالصیها و افرادی که دلسوز انقلاب نیستند شناسایی شود اضافه کرد:علاوه بر این باید با همراه کردن و بسیج همگانی در راه انقلاب، مطابق با فرموده رهبر انقلاب به دنبال جذب حداکثری بود.
وی همچنین از پیگیری مستمر قوه قضائیه برای برخورد با مفسدان اقتصادی خبر داد و گفت: اطلاع رسانی بهتر اخبار قوه قضائیه و اجتناب از انعکاس اخبار حاشیهای همت بیشتر اصحاب رسانه و قوه قضائیه را میطلبد.
در پایان این مراسم هم جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان و معاون فرهنگی قوه قضاییه پیرامون مطالبات قشر جوان و دانشجو از این قوه انجام شد.


منبع :: http://yasouj.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  سردار سلامی: خود را برای جنگ‌های بزرگ آماده کردیم؛ خلیج‌فارس دیگر میدان عرض‌اندام آمریکا نیست + فیلم
تبليغات