11:58:50 - یکشنبه 1 جولای 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حفاظت از محل سقوط هواپیمای ATR؛عملیات جمع‌آوری اسناد و اشیاء جانباختگان ادامه دارد
حفاظت از محل سقوط هواپیمای ATR؛عملیات جمع‌آوری اسناد و اشیاء جانباختگان ادامه دارد
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه عملیات جست‌وجوی پیکر جانباختگان هواپیمای “تهران ــ یاسوج” در ارتفاعات دنا به اتمام رسیده است، گفت: محل سقوط ATR تحت حفاظت قرار دارد. شعار سال: استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه عملیات جست‌وجوی پیکر جانباختگان هواپیمای “تهران ــ یاسوج” در ارتفاعات دنا به اتمام رسیده است، گفت: […]

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه عملیات جست‌وجوی پیکر جانباختگان هواپیمای “تهران ــ یاسوج” در ارتفاعات دنا به اتمام رسیده است، گفت: محل سقوط ATR تحت حفاظت قرار دارد.

شعار سال: استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه عملیات جست‌وجوی پیکر جانباختگان هواپیمای “تهران ــ یاسوج” در ارتفاعات دنا به اتمام رسیده است، گفت: محل سقوط ATR تحت حفاظت قرار دارد.

 علی‌محمد احمدی صبح امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به آزمایشات انجام‌شده از جمله DNA پیکر ۶۳ یا ۶۴ نفر از جانباختگان سانحه هوایی ای.تی.آر. تهران ــ یاسوج کامل بوده و تحویل خانواده جانباختگان شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه پیکر یکی دو نفر آخر از جانباختگان نیز شناسایی شده و در حال تحویل به خانواده‌ها آنان است، عنوان کرد: هیچ جسد سالمی از ابتدای عملیات جست‌وجو تا انتهای آن پیدا نشد و تمامی آنان متلاشی شده بودند و البته برخی از اجساد شرایط نسبی بهتری نسبت به سایر اجساد داشتند.

احمدی با اشاره به اینکه محل سقوط هواپیمای تهران ــ یاسوج یخچالی بوده است، ابراز کرد: به‌دلیل برخورد شدید هواپیما با کوه اشیاء و وسایل جانباختگان به اطراف پرتاب شده بودند که به همین دلیل هم‌اکنون با وجود پایان عملیات جست‌وجوی پیکر جانباختگان هنوز از منطقه محل سقوط حفاظت می‌شود.

نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: مرحله اول عملیات در ارتفاعات دنا یعنی جست‌وجو و انتقال پیکر جانباختگان به اتمام رسیده ولی مرحله دوم یعنی حفاظت، جمع‌آوری اسناد و اشیاء جانباختگان ادامه دارد.

احمدی بیان کرد: در صورت تمایل سازمان هواپیمایی به انتقال لاشه هواپیما مطابق با قوانین بین المللی این اقدام نیز در مراحل بعدی در دستور کار قرار می‌گیرد.

خبر جدید  سازمان دانش آموزی کهگیلویه و بویراحمد در کما؛ گرایش به مصرف ماری و قرص روانگردان در مدارس روبه افزایش است

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم، تاریخ انتشار: ۱۰ تیر ۱۳۹۷، کدخبر: ۱۷۶۴۷۰۰ ، www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات