20:39:38 - یکشنبه 17 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حذف ۱۳۰ نقطه حادثه خیز در محورهای مواصلاتی
حذف ۱۳۰ نقطه حادثه خیز در محورهای مواصلاتی
امروز دهم رجب سالروز میلاد امام جواد (ع) است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جادهای استان گفت: از این تعداد ۵۵ نقطه با اعتباری افزون بر ۵ هزار و ۹۱۳ میلیون ریال کم هزینه زودبازده و ۷۵ نقطه پرهزینه حذف ۱۳۰ نقطه حادثه خیز در محورهای مواصلاتیدیربازده با اعتباری افزون بر ۵۲ هزار و ۷۶۱ میلیون ریال حذف شد.
محمد نصیری راد افزود: ۷۱ دستگاه پل با اعتبار ۷۷ هزار و ۱۱۱ میلیون ریال تعمیر قرنیز، ۶۲ دستگاه پل بزرگ و کوچک با اعتبار ۶۶ هزار و ۵۱۱ میلیون ریال تعمیر اساسی،پنج هزار و ۵۹۱ مورد علائم اخطاری و انتظامی با اعتبار ۶۶ هزار و ۱۱۱ میلیون ریال نصب در جاده ها، و تهیه و نصب ۵۷۵ متر مربع علائم اطلاعاتی با اعتبار یک هزار و ۵۱۱ میلیون ریال در محورهای مواصلاتی از دیگر اقدامات این اداره برای کاهش تصادفات جاده ای در استان بوده است.
نصیریراد از خط کشی ۷ هزار و ۱۱۱ کیلومتر از راههای استان با هزینه ۶۱ هزار و ۱۱۱ میلون ریال خبر داد و افزود: ۷۲۱ کیلومتر از نقاط پرتگاهی با اعتبار ۷۵ هزار و ۶۱۱ میلون ریال به وسیله خاکریزی ایمن سازی شده است.
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جادهای استان گفت: از ابتدای امسال تاکنون نیز ۷۲ کیلومتر از جادههای استان به وسیله گاردریل با اعتبار ۱۶ هزار و ۶۱۱ میلیون ریال ایمن سازی شده است.
نصیریراد بیان کرد: تعمیرات روشنایی راه و تونل به تعداد ۲ دستگاه و ۲۳ کیلومتر روشنایی معابر برون شهری در دو مرحله به مبلغ پنج هزار و ۱۱۱ میلیون ریال و اجرای شیب شیروانی در سطح ۷۲۱ کیلومتر از جادهها با اعتبار ۳ هزار و ۲۱۱ میلون ریال انجام شده است.
وی اضافه کرد: اجرای درز انبساط ۷۱ دستگاه از پلهای بزرگ با اعتبار ۹ هزار و ۵۵۱ میلیون ریال،تعمیر راهدارخانهها و انبار نمک با اعتباری افزون بر هزار و ۱۱۱ میلیون ریال، اجرای روشنایی نقطهای در سطح استان با اعتبار هزینه شده دو هزار و ۵۱۱ میلیون ریال و لکه گیری و روکش آسفالت محورهای مواصلاتی به طول ۷۱۹ کیلومتر با اعتباری افزونبر ۹۵۵ هزار و ۹۵۱ میلیون ریال و بهسازی راه روستایی مارگون به بیبی خاتونین به طول بیش از ۷ کیلومتر و با اعتبار ۷۲ هزار و ۱۱۱ میلون ریال از دیگر اقدامات انجام شده در سال جاری بوده است .


منبع :: http://yasouj.iribnews.ir

خبر جدید  استاندار کهگیلویه و بویراحمد: برای برگزاری انتخاباتی سالم و باشکوه تلاش می‌کنم
0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد