3:07:28 - دوشنبه 11 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حاشیه ها عامل کاهش کارآیی مدیران صنعتی کهگیلویه وبویراحمداست
حاشیه ها عامل کاهش کارآیی مدیران صنعتی کهگیلویه وبویراحمداست
یاسوج- ایرنا- رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج گفت: حاشیه ها و مسائل کم ارزش سبب کاهش کارآیی مدیران صنعتی این استان در هر ۲ بخش دولتی و خصوصی شده است.

جبار کیانی پور روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این حاشیه ها و مسائل کم ارزش شامل بروکراسی های اداری، تشدید نظارت ها، مانع تراشی ها و سخت گیری های بی مورد تعدادی دستگاه اجرایی کهگیلویه و بویراحمد و نوشتن مطالب غیرواقعی از سوی برخی سایت های خبری استان است.
وی افزود: مدیران صنعتی کهگیلویه و بویراحمد با تمامی وجود دغدغه تولید، اشتغال، کسب و کار، صادرات و سرمایه گذاری دارند و درگیر کردن آنها با حاشیه ها و مسائل کم ارزش نوعی جفا و کم لطفی خواهد بود.
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی یاسوج بیان کرد: عملکرد مدیران صنعتی کهگیلویه و بویراحمد در صورت کاهش اینگونه حاشیه ها و مسائل کم ارزش به طور قابل ملاحظه ای ارتقا می یابد.
کیانی پور عنوان کرد: در این صورت مدیران صنعتی کهگیلویه و بویراحمد می توانند اقدام های بهتر و مؤثرتری در زمینه بهبود وضعیت تولید، اشتغال، کسب و کار، صادرات و سرمایه گذاری در استان انجام دهند.
وی ابراز داشت: نهایت تعامل، همدلی، همفکری و هماهنگی بین متولیان امور اقتصادی کهگیلویه و بویراحمد در هر ۲ بخش دولتی و خصوصی وجود دارد.
کیانی پور با اشاره به وجود ظرفیت های چشمگیر اقتصادی و صنعتی در کهگیلویه و بویراحمد، گفت: این استان با حمایت های جدی متولیان امر و استفاده بهینه تر از قابلیت ها می تواند سهم بیشتری از اقتصاد کشور داشته باشد.
وی خواستار تأمین زیرساخت های مورد نیاز اقتصادی و صنعتی در کهگیلویه و بویراحمد برای افزایش توان رقابت آن با دیگر استان های کشور شد.
حدود نیمی از واحدهای تولیدی راکد کهگیلویه و بویراحمد در سه سال گذشته با پرداخت تسهیلات رونق و سایر کمک‌ های فنی و اعتباری به چرخه تولید بازگشته‌ اند.
حدود ۵۰ درصد واحدهای صنعتی و تولیدی کهگیلویه و بویراحمد در سال ‌های ۱۳۹۲ و ۱۳۹۳ راکد و یا نیمه فعال بودند.
هم اینک کمتر از ۳۵ درصد این واحدها راکد هستند و در سه سال گذشته ۱۲۵ طرح صنعتی، تولیدی و کشاورزی در مناطق مختلف کهگیلویه و بویراحمد با کمک تسهیلات رونق به چرخه تولید بازگشتند.
۴۴۴ طرح صنعتی با سرمایه‌ گذاری افزون بر ۲۷۰ هزار میلیارد ریال در کهگیلویه و بویراحمد در حال اجراست.
واحدهای صنعتی دارای پروانه بهره برداری در کهگیلویه و بویراحمد ۶۴۳ مورد است که از این تعداد ۵۷۲ مورد فعال هستند.
میزان سرمایه ‌گذاری واحدهای صنعتی به بهره برداری رسیده کهگیلویه و بویراحمد افزون بر ۶ هزار و ۶۴ میلیارد ریال است.
کهگیلویه و بویراحمد دارای ۱۳ شهرک و ناحیه صنعتی فعال است.
بر اساس آمارها بخش صنعت حدود ۳۶ درصد سهم اشتغال کهگیلویه و بویراحمد را در اختیار دارد.
۷۵۳۵/۶۱۱۰

خبر جدید  بیش از 31 هزار متر مربع از اراضی ملی کهگیلویه و بویراحمد رفع تصرف شد


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد