2:43:55 - پنج‌شنبه 7 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جشن ۴۰سالگی انقلاب اسلامی پاسخی کوبنده به بدخواهان نظام است
جشن ۴۰سالگی انقلاب اسلامی پاسخی کوبنده به بدخواهان نظام است
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: برگزاری جشن چهلم انقلاب اسلامی پیام به یاوه‌گویانی است که می‌گفتند این انقلاب ۴۰سالگی خود را نمی‌بیند.

کرم جانیپور در گفتگو باخبرنگار خبرگزاری آنا در یاسوجاظهار کرد:برگزاری جشن پیروزی ۴۰سالگی انقلاب اسلامی پیامبه یاوهگویانی است که میگفتند این انقلاب ۴۰ سالگی خود را نمیبیند.

وی گفت: با برگزاری این جشن به دشمنان این انقلاب درس بزرگی خواهیم داد و به همه آنها تفهیم خواهیم کرد که انقلاب به رهبری حضرت آیتالله خامنهای با موفقیت به سرمنزل مقصود خواهد رسید.

جانیپور گفت: بدخواهان نظام اسلامی فکر میکردند عمر نظام به سر آمدهو با تبدیلجشن پیروزی ۴۰سالگی به عزای چهلم به مقصود خود خواهند رسید و با واردکردن فشارهای اقتصادی مردم را از این انقلاب ناامید و ناراضی خواهند کرد؛ اما این مردم تا آخر پای انقلاب خود ایستادهاند، چون برای این انقلاب خون دادهاندو نخواهند گذاشت ذرهای از خاک این مملکت به دست دشمن بیفتد.

وی گفت: دهه فجر دهه وحدتآفرینی، امیدبخشی و انسجام امت اسلامی برای پیروی از آرمانهای امامخمینی(ره)، شهیدان و رهبری معظم انقلاب است و با پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری به مقابله با استکبار جهانی خواهیم پرداخت.

انتهای پیام/۴۱۱۷/۴۱۰۳/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  برگزاری مانور زلزله در دوگنبدان
تبليغات
بانک پاسارگاد