11:46:56 - چهارشنبه 22 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جشن پایان پروژه مسکن مهر در تمامی استان‌ها تا پایان سال ۹۸ برگزار می‌شود
جشن پایان پروژه مسکن مهر در تمامی استان‌ها تا پایان سال ۹۸ برگزار می‌شود
گروه استان‌ها ـ قائم مقام وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر دغدغه مندی وزیر برای بهره برداری مکسن مهر گفت: امیدوارم پرونده مسکن مهر تا پایان سال در تمامی استان‌ها تعیین تکلیف شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، احمد اصغری مهرآبادی در نشست شورای مسکن کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: مقام عالی وزیر به جد پیگیر تحویل و تعیین تکلیف مسکن مهر در استانها تا پایان امسال است.

وی با اشاره به اینکه دیگر بعد از ۱۲ سال پرونده مسکن مهر زیبنده نیست بسته نشود، عنوان کرد: تاکنون جشن تحویل مسکن مهر در استانهای زنجان، یزد و خراسان جنوبی برگزار شده است.

اصغری مهرآبادی با اشاره به اینکه مسکن مهر استانهای کهگیلویه و بویراحمد، قم، مرکزی، سیستان و بلوچستان، بوشهر و ایلام نیز در آستانه اتمام است، افزود:دو روز قبل با حضور وزیر راه و شهرسازی پرونده مسکن مهر در خراسان جنوبی سته شد.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: در صورت تعامل و همکاری مدیران شرکتهای خدمات رسان و مجموعه راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد پرونده مسکن مهر این استان نیز در آیندهای نچندان دور بسته میشود.

اصغری مهرآبادی با بیان اینکه تمامی مسکن مهر استان قم نیز بزودی به بهرهبرداری میرسند، خاطرنشان کرد: به نسبت واحدهای مسکن مهر احداث شده استان کهگیلویه و بویراحمد بیشترین یارانه را دریافت کرده است.

به گزارش تسنیم، سال ۸۶ عملیات اجرایی احداث ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار واحد مسکن در شهرهای مختلف ایران آغاز که بعد از گذشت بیش از ۱۲ سال هنوز به طور کامل به بهره برداری نرسیدهاند.

خبر جدید  احیای باشگاه ورزشی شهرداری می تواند به اقدامی ماندگار تبدیل شود

انتهای پیام/ن


منبع :: جشن پایان پروژه مسکن مهر در تمامی استان‌ها تا پایان سال ۹۸ برگزار می‌شود

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد