1:50:54 - چهارشنبه 8 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جزئیات بیست‌وچهارمین دوره مسابقات قرآن‌ در دانشگاه آزاد گچساران
جزئیات بیست‌وچهارمین دوره مسابقات قرآن‌ در دانشگاه آزاد گچساران
مسئول دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی گچساران، جزئیات بیست‌وچهارمین دوره مسابقات سراسری شفاهی قرائت قرآن‌کریم را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از گچساران، بخش شفاهی بیست و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن و عترت در رشتههای ترتیل، تحقیق، اذان و حفظ در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران در بخش دانشجویان، کارکنان و اعضای هیئت علمی برگزار شد.

مسئول دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی گچساران در حاشیه این مسابقات در جمع خبرنگاران گفت:مرحله شفاهی مسابقات قرآن و عترت در دو بخش برادران و خواهران با حضور دانشجویان، کارکنان و اعضای هیئتعلمی در رشتههای ترتیل، تحقیق، حفظ و اذان برگزار و در هر رشته نفرات منتخب برای مسابقات استانی معرفی شدند.

فاطمهزهرا حاجتیخاطرنشان کرد: در ماه مبارک رمضان کارگاه تفسیر سوره مبارکه حشر و نامه امام علی(ع)به عثمان بن حنیف را برای کارکنان و اعضای هیئتعلمی برقرار کردهایم که در پایان پس از برگزاری آزمون، گواهی شرکت در کارگاه تفسیر صادر شد و این کارگاه در امتیازات فرهنگی برای ارتقایاعضای هیئت علمی مؤثر است.

ویبا یادآوری بخش جدید کارگاه تفسیر امسال در ماه مبارک رمضان مطرح کرد: اضافهشدن بخشی از نامه امام علی(ع)به عثمان بن حنیف در کارگاه تفسیر امسال در ماه مبارک رمضان درهای معرفت به ساحت مقدس مولای متقیان که به نوعی این ماه شریف به وجود این امام همام مزین شدهرا میگشاید و از دریای معرفت علوی بهرهمندمیسازد.

انتهای پیام/۴۰۷۸/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  توانایی دانشگاه آزاد اسلامی گچساران برای ورود به صنعت نفت و گاز
تبليغات
بانک پاسارگاد