20:46:24 - پنج‌شنبه 30 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
جذب ۳۸۵ حامی در طرح اکرام ایتام کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد
جذب ۳۸۵ حامی در طرح اکرام ایتام کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۳۸۵ حامی نیکوکار از ابتدای ماه مبارک رمضان امسال تاکنون برای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین این نهاد جذب‌ شده‌اند.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد، قباد مبشری با اشاره به طرح اکرام ایتام بهعنوان یکی از برنامههای اساسی این نهاد در زمینه توسعه و جلب مشارکتهای مردمی گفت: ۳۸۵ حامی نیکوکار در ماه مبارک رمضان امسال حمایت معنوی ۴۷۳ نفر از ایتام و فرزندان محسنین این نهاد را برعهدهگرفته گرفتند.

وی به استقرار ۱۸ پایگاه حامییابی در این استان اشاره و تصریح کرد: پایگاههای جذب حامیان ایتام اکنون در ادارات کمیته امداد سراسر استان دایر شده است و خیران برای حمایت از ایتام میتوانند به این مراکز مراجعه کنند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی کهگیلویه و بویراحمد یادآور شد: اکنون ۱۱ هزار و ۲۲۵ یتیم و فرزند محسنین زیرپوششاین نهاد قرار دارند که ۶ هزار و ۸۱۸ حامی حقیقی و حقوقی ۵ هزار و ۱۲۶ نفر از آنانرا حمایت میکنند.

مبشری با اشاره به اینکه فرزندان محسنین کودکانی هستند که پدر و مادر آنان از یکدیگر جداشده و یا پدرشان در قید حیات بوده اما بهدلیل بیماری یا زمینگیر بودن قادر به تأمین معاش خانواده نیست، تأکید کرد: با توجه به حجم نیازمندیهای جامعه هدف این نهاد، نیازمند حمایت خیران و نیکوکاران در امر خدمترسانی به محرومان هستیم و از خیران دعوت میکنیم تا از فرصت ارزشمند ماه مبارک رمضان استفاده کرده و نیازمندان این نهاد را دریابند.

انتهای پیام/۴۰۶۲/


منبع :: جذب ۳۸۵ حامی در طرح اکرام ایتام کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  مدیر کل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد: کسانی که می گویند کمک های مردم به کشور لبنان ارسال می شوند می خواهند بر افکار مردم سوار شوند
تبليغات