۴:۱۱:۱۴ - سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
توطئه فرهنگی دشمنان انتشارمطالب علیه انقلاب درفضای مجازی است
توطئه فرهنگی دشمنان انتشارمطالب علیه انقلاب درفضای مجازی است
یاسوج- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به سی امین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)، گفت: توطئه فرهنگی جدید دشمنان انتشار مطالب غیرواقعی و نادرست علیه نظام و انقلاب در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی است که باید برخورد قاطع با آن شود.

به گزارش ایرنا، سید محمدکاظم نظری روز دوشنبه در نشست ستاد بزرگداشت راهپیمایی روز جهانی قدس و آیین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در یاسوج اظهار داشت: یکی از راهکارهای مهم برای مقابله با چنین توطئه ای انتشار مطالب به روز، مفید و مؤثر در مورد نظام، انقلاب و خدمات ارزنده آنها در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی است.
وی خواستار برگزاری باشکوه آیین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در کهگیلویه و بویراحمد شد و افزود: دیدگاه ها و سخنان امام راحل در زمینه های مختلف بیش از پیش تشریح شود و آشنایی روزافزون نسل جوان با وصیت نامه سیاسی، الهی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران نیز ضروری به نظر می رسد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد سی امین سالگرد آغاز رهبری حضرت آیت الله خامنه ای را یادآور شد و بیان کرد: معظم له با درایت مثال زدنی خود توانسته کشتی انقلاب را به خوبی هدایت کند و در آینده نیز اینگونه خواهد بود.
نظری عنوان کرد: دستگاه های اجرایی و به ویژه نهادهای فرهنگی کهگیلویه و بویراحمد موضوع انتخاب شایسته حضرت آیت الله خامنه ای به عنوان رهبر انقلاب را با روش های مختلف از جمله نصب بنر، تبلیغات محیطی و فضاسازی شهری تبیین کنند.
وی ابراز داشت: اعلام بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم غاصب صهیونیستی از سوی آمریکا و برخی مسائل دیگر سبب اهمیت بیشتر روز جهانی قدس امسال نسبت به سال های گذشته شده است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: مردم استان نیز همچون ملت ایران و مسلمانان جهان با حضور گسترده در این راهپیمایی علاوه بر حمایت قاطع از ملت مظلوم فلسطین انزجار قلبی خود را از جنایت های رژیم غاصب صهیونیستی نشان می دهند.
نظری اظهار داشت: کمیته های پنج گانه تشکیل شده برای برگزاری هر چه بهتر راهپیمایی روز جهانی قدس امسال در کهگیلویه و بویراحمد به زودی فعال شوند.
وی افزود: مطالب جدید و غیرتکراری از سوی سخنرانان راهپیمایی روز جهانی قدس امسال و آیین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در کهگیلویه و بویراحمد بیان شود.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: نباید در آیین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) و راهپیمایی روز جهانی قدس امسال در این استان تنها به سخنرانی یا فضاسازی شهری اکتفا کرد بلکه آرمان های امام (ره)، نظام و انقلاب هر چه بیشتر مطرح شود.
حجت الاسلام سید جواد خاضع اظهار داشت: روزهای ۱۴ و ۱۵ خرداد فرصتی مناسب برای معرفی هر چه بیشتر آثار، تألیفات، ابعاد شخصیتی و وصیت نامه سیاسی، الهی امام خمینی (ره) به قشرهای مختلف مردم کهگیلویه و بویراحمد به ویژه نسل جوان است.
وی افزود: آیین سی امین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) به دلیل تقارن با عید فطر و بر اساس تصمیم ملی در روز ۱۳ خردادماه برگزار می شود.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: روز جهانی قدس یادگار ارزشمند امام خمینی (ره) و محور وحدت مسلمانان جهان است.
حجت الاسلام خاضع عنوان کرد: به دلیل برخی تحولات منطقه خاورمیانه و جهان اسلام شامل انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس، قرار دادن نام سپاه در لیست گروه های تروریستی و اقتدار جبهه مقاومت و کسب پیروزی های چشمگیر از سوی آن در عراق و سوریه حساسیت روز جهانی قدس امسال مضاعف شده است.
وی ابراز داشت: حضور ملت ایران و مسلمانان جهان در راهپیمایی روز جهانی قدس سال های گذشته تأثیرگذار بوده به طوری که هم اینک دولتمردان رژیم جعلی صهیونیستی به دلیل ترس اقدام به دیوارکشی در اطراف این کشور کرده اند.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: امسال نیز مردم بابصیرت این استان همراه با ملت ایران و مسلمانان جهان حضور گسترده ای در راهپیمایی روز جهانی قدس خواهند داشت.
حجت الاسلام خاضع اظهار داشت: راهپیمایی روز جهانی قدس امسال جمعه ۱۰ خردادماه مصادف با ۲۶ ماه رمضان در کشور و کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود.
وی افزود: ضرورت برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس و اهمیت حضور گسترده در آن به منظور حمایت از بیت المقدس و ملت مظلوم فلسطین باید بیش از پیش برای نسل جوان کشور و کهگیلویه و بویراحمد تشریح شود.
حجت الاسلام خاضع بیان کرد: کمیته های پنج گانه شامل مراسم، فضای مجازی، تبلیغات و اطلاع رسانی، فضاسازی شهری و فرهنگی، هنری برای برگزاری هر چه بهتر و باشکوه تر راهپیمایی روز جهانی قدس امسال در کهگیلویه و بویراحمد تشکیل شده است.
۷۵۳۵/۱۶۶۲


منبع :: http://www.irna.ir
تبليغات
بانک پاسارگاد