4:10:58 - دوشنبه 18 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تلاش برای بهبود فضای کسب و کار با رفع مشکلات پیمانکاران و کارگران
تلاش برای بهبود فضای کسب و کار با رفع مشکلات پیمانکاران و کارگران
غلامرضا تاجگردون گفت:برای نوسازی کارگاه‌های فنی و حرفه‌ای اعتبار ویژه اختصاص یافت.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد،استاندار در نشست بررسی وضعیت پرداخت مطالبات نیروهای بخش خصوصی استان با تاکید بر همکاری بانکها در پرداخت مطالبات پیمانکاران گفت: بانکهای تلاش برای بهبود فضای کسب و کار با رفع مشکلات پیمانکاران و کارگراناستان باید همکاری بهتری داشته باشند تا در پایان سال گشایش مناسبی در حوزه پیمانکاران برای پوشش پرداخت مطالبات کارگران و نیروها محقق شود.
احمدی با اشاره به اینکه ظرفیتهای مختلفی توسط دولت برای تسهیل در روند فعالیت پیمانکاران دیده شده است افزود: تهاترهای بانکی، مالیاتی و واگذاری طرحها از ابعاد دیده شده در این حوزه ها است.
وی بیان کرد: در استان تاکنون از این ظرفیتها استفاده مناسبی شده و امید است تا پایان سال این ظرفیتها ارتقاء یابند.
استاندار با تاکید بر اینکه به دنبال پول پاشی و دور زدن قانون نیستیم ادامه داد: حرکت فراتر از قانون در حوزه بانکها نیز پذیرفتنی نیست و باید مصوبات و آئین نامههای اجرایی به شکل مطلوبی عملیاتی شود.
احمدی تصریح کرد: تا جایی که قانون فرصت داده، باید از ظرفیتهای قانونی استفاده شود و بانکها نیز باید با هدفگذاری صحیح، سقف تهاتر در استان را افزایش دهند.
وی اسناد خزانه و تهاتر را دو ظرفیت مناسب برای رفع مشکلات بخش خصوصی دانست و بر تحقق هدفگذاریهای مصوبات و آئین نامههای این حوزه تاکید کرد.
استاندار گفت: نباید نگاهها این باشد که هرجا منفذی برای کمک به رفع مشکلات باشد را ببندیم چرا که عملکردها زمانی ارزش دارد که مشکلات مردم رفع شود.
احمدی با اشاره به تسهیلات پرداخت شده در استان اضافه کرد: استان در پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی عشایری، تسهیلات رونق تولید و بخشهای حمایتی در بین سه استان برتر کشور قرار دارد.


منبع :: http://yasouj.iribnews.ir

خبر جدید  صدور حکم محاربه برای سارقان مسلح طلافروشی گچساران
0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد