19:30:16 - چهارشنبه 12 ژوئن 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تقویت زیرساخت‌های آبرسانی در کهگیلویه و بویراحمد؛ نگاه سیاسی در آبفا جایگاهی ندارد
تقویت زیرساخت‌های آبرسانی در کهگیلویه و بویراحمد؛ نگاه سیاسی در آبفا جایگاهی ندارد
سرپرست جدید آبفای شهری کهگیلویه و بویراحمد بر لزوم تقویت زیرساخت‌های آبرسانی شهرهای استان تاکید کرد و گفت: نگاه قومی و سیاسی در آبفا جایگاهی ندارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، فیض اله پاسره سرپرست جدید شرکت آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد با حضور در این شرکت با مدیران و معاونین ستادی شرکت دیدار کرده و فعالیت خود در آبفای استان را آغاز کرد.

فیض الله پاسره با اشار به اهمیت و حساسیت کار آب و فاضلاب اظهار داشت: تامین آب شرب شهروندان به خصوص در شرایط کمبود منابع آبی وظیفه کارکنان آبفا را دوچندان کرده است.

وی افزود: پرآبی و وجود منابع آبی در استان موجب شد که زیرساختهای آبرسانی و تامین آب شرب شهرهای استان آنچنان که باید تقویت نشوند و به دنبال آن با افزایش جمعیت و کاهش منابع آبی و بروز خشکسالی این ضعف زیرساختها بیشتر خود را نشان دهد.

پاسره به ظرفیتهای بالای نیروی انسانی در آبفای استان به عنوان بهترین نقطه اتکا یاد کرد و ادامه داد: در آب و فاضلاب فارغ از نگاههای قومی و سیاسی باید به دنبال توسعه و تقویت خدماترسانی به شهروندان باشیم.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویراحمد مشترکین را سرمایه اصلی شرکت آب و فاضلاب دانست و گفت: در سالهای اخیر کارهای خوبی در زمینه درآمد زایی شرکت صورت گرفته که باید با توان بیشتر ادامه یابد.

پاسره افزایش بهره وری، شایسته سالاری و استفاده از توان تمامی پرسنل آبفا را از اولویتهای کاری خود دانست و بیان کرد: برای نیل به این هدف تمامی مجموعه باید وارد میدان شوند.

خبر جدید  اهدای اعضای مادر باردار به ۳ نفر زندگی دوباره بخشید

وی چابکسازی شرکت آبفا و سرعت دادن به خدمات رسانی به شهروندان و اجرای پروژههای آب و فاضلاب را از دیگر برنامههای خود دانست و گفت: در این مسیر نیز باید تمامی مدیران و کارکنان با تمام قوا وارد عمل شوند.

به گزارش تسنیم، فیض الله پاسره در حکمی از سوی حمیدرضا جانباز مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به عنوان سرپرست شرکت آب و فاضلاب استان کهگیلویه و بویواحمد منصوب شد.

انتهای پیام/ش


منبع :: تقویت زیرساخت‌های آبرسانی در کهگیلویه و بویراحمد؛ نگاه سیاسی در آبفا جایگاهی ندارد

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات