11:49:29 - چهارشنبه 8 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تصدیق خبر صبح زاگرس در خصوص استعفای یکی از مدیران استان برای حضور در انتخابات مجلس
تصدیق خبر صبح زاگرس در خصوص استعفای یکی از مدیران استان برای حضور در انتخابات مجلس
انتخابات مجلس شورای اسلامی در روزهای پایانی سال ۹۸ برخی از مدیران و چهره های سیاسی استان را به تکاپو انداخته است و هر یک در اندیشه حضور در انتخابات آینده مجلس شورای اسلامی هستند.

شعار سال: صبح زاگرس چند روز قبل خبر از احتمال استعفای یکی از مدیران کل کهگیلویه و بویراحمد برای حضور در انتخابات مجلس یازدهم داده بود و اکنون پس از گذشت چند روز، اعلام کناری گیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از این مسئولیت و تقدیم استعفای خود به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مهر تاییدی بر خبر صبح زاگرس زده شد.


صبح زاگرس نیز در بازه های زمانی مختلف به این موضوع پرداخت و گزارش های زیادی را منتشر کرد؛ در این از این خبرها که چند روز قبل منتشر شد خبر از احتمال استعفای یکی از مدیران کل کهگیلویه و بویراحمد برای حضور در انتخابات مجلس یازدهم داده بود و اکنون پس از گذشت چند روز، اعلام کناری گیری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از این مسئولیت و تقدیم استعفای خود به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مهر تاییدی بر خبر صبح زاگرس زده شد.

در بخشی از این خبر آمده بود:

یکی از موضوعاتی که بشدت در حال چرخش در فضای رسانه ای استان است، شایعه استعفای یک فرماندار و مدیرکل استانی است که هر دو نفر قصد کاندیداتوری در حوزه کهگیلویه را دارند.

این دو نفر از آنجاییکه از قضا در یک طیف سیاسی هم قرار دارند، هر کدام سعی دارند با استعفای زودهنگام طیف حاکم خود را در یک عمل قرار شده قرار دهند تا بلکه بتوانند بعنوان نامزد معرفی شده حزب خود در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی شرکت کنند.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس، تاریخ ۱۷ اردیبهشت ۹۸، کد مطلب: ۱۱۸۴۳۳: www.sobhezagros.ir

خبر جدید  بهمیی‌ها خواستار الحاق به خوزستان هستند


منبع :: http://shoaresal.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد