1:39:05 - پنج‌شنبه 9 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تدابیر لازم برای استفاده از منابع آبی منطقه لوداب اندیشیده می‌شود
تدابیر لازم برای استفاده از منابع آبی منطقه لوداب اندیشیده می‌شود
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت:‌ تدابیر لازم برای استفاده از منابع آب در منطقه لوداب اندیشیده می‌شود.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از استانداری کهگیلویه و بویراحمد، جعفر گوهرگانی در جلسه هماهنگی برای حل مشکلات آبی منطقه لوداب اظهار کرد: از سوی آب منطقهای، جهاد کشاورزی، فرمانداری بویراحمد، نیروی انتظامی و بخشداری لوداب تدابیر لازم و قانونی برای استفاده از منابع آب در منطقه لوداب اندیشیدهمیشود.

وی اضافه کرد: هرگونه پمپاژ،استفاده غیرمجاز و بهرهبرداری غیرقانونی از منابع آبی در منطقه لوداب برای هرگونه کشت محصولات ممنوع است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندارکهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: اولویت استفاده از منابع آبی نیازمند صدور مجوز آب منطقهای با کسانی است که حقآبه، جداول قدیمی یا سنتی داشتهاند و در سالجاری هیچگونه صدور مجوز جدید برای پمپاژ آب وجود نخواهد داشت.

گوهرگانی تأکید کرد: آب منطقهای باید بر بستر رودخانهها و جلوگیری از استفاده غیرمجاز از آب رودخانه منطقه لوداب نظارت مستمر و دقیقداشته باشد.

وی یادآور شد: الگوی کشت، نوع محصولات و میزان سطح کشت زارعان و کشاورزان در رابطه با استفاده از آب رودخانه منطقه لوداب از سوی جهاد کشاورزی و آب منطقهای کهگیلویه و بویراحمد تعیین میشود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندارکهگیلویه و بویراحمد متذکر شد: بههمین منظور جلسه همفکری،اطلاعرسانی و نحوه اجرای مصوبات این نشست با حضور آب منطقهای، فرماندار، جهاد کشاورزی و شوراها و دهیاران بخش لوداب بهزودی در لوداب برگزار خواهد شد و کشاورزان منطقه از برنامهها و تصمیمات لازم در این باره مطلع میشوند.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۱۲۱/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  توزیع کلاه ایمنی بین موتور سیکلت سواران روستایی لنده
تبليغات
بانک پاسارگاد