10:14:54 - شنبه 3 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تخلف دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در ساخت آزمایشگاه سم شناسی
تخلف دانشگاه علوم پزشکی یاسوج در ساخت آزمایشگاه سم شناسی
معاون شهرسازی و معماری شهرداری یاسوج گفت: دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در ساخت آزمایشگاه سم شناسی تخلف کرده و در کمیسیون ماده ۱۰۰ محکوم شده است. به گزارش ایلنا از یاسوج و به نقل روابط عمومی شهرداری، “‌سید ذبیح الله رمضانی” در واکنش به اظهارات معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه […]

معاون شهرسازی و معماری شهرداری یاسوج گفت: دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در ساخت آزمایشگاه سم شناسی تخلف کرده و در کمیسیون ماده ۱۰۰ محکوم شده است.

به گزارش ایلنا از یاسوج و به نقل روابط عمومی شهرداری، “‌سید ذبیح الله رمضانی” در واکنش به اظهارات معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد مبنی بر اینکه شهرداری یاسوج در زمینه راه‌اندازی آزمایشگاه سم شناسی سنگ اندازی می‌کند و معتقدند باید هزینه جریمه کمیسیون ماده ۱۰۰ نیز پرداخت شود، اظهارداشت: کمیسیون ماده ۱۰۰ یک کمیسیون شبه قضایی است و رای آن صرفا نظر شهرداری نیست، شهرداری ها تصمیم گیرنده رای کمیسیون ماده ۱۰۰ نیستند.

رمضانی افزود: دانشگاه علوم پزشکی به دلیل تخلفات عمده از جمله تغییر کاربری، اضافه بنا و کمبود پارکینگ در کمیسیون شبه قضایی ماده ۱۰۰ محکوم شده است و باید همچون سایر مالکین و متقاضیان پروانه جریمه بپردازد.

معاون شهردار یاسوج تاکید کرد: رای بدوی مبنی بر تعطیلی بنای مذکور صادر شد و شهرداری یاسوج با حسن نیت و برای کمک و حمایت از مجموعه علوم پزشکی بارها از مسئولان مربوط و واحد حقوقی دانشگاه دعوت کرد اما مسئولان مربوطه هیچ توجهی نکردند و اکنون باید طبق قانون جریمه کمیسیون ماده ۱۰۰ را پرداخت نمایند.

رمضانی با بیان اینکه آرا کمیسیون ماده ۱۰۰ لازم الاجرا است و نمی‌توان میان شهروندان و ادارات تفاوتی قائل شد، تصریح کرد: این نوع سخن گفتن در شان مسئولان نیست و صرفا فرافکنی است که می خواهند بر قصور خود سرپوش بگذارند.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  کشت پاییزه و بهاره در حاشیه رودخانه بشار یاسوج ممنوع شد
تبليغات