2:14:37 - جمعه 29 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
 تخصیص یک میلیارد تومان اولیه برای بازگشایی محور یاسوج _ شیراز
 تخصیص یک میلیارد تومان اولیه برای بازگشایی محور یاسوج _ شیراز
ایلنا: معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از تخصیص یک میلیارد تومان اعتبار اولیه برای بازگشایی محور یاسوج _ شیراز خبرداد.

معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از تخصیص یک میلیارد تومان اعتبار اولیه برای بازگشایی محور یاسوج _ شیراز خبرداد.

عبدالهاشم حسن نیا در بازدید از محور سیل زده یاسوج _ شیراز به ایلنا از یاسوج گفت: یک میلیارد تومان برای بازگشایی محور یاسوج _ شیراز اختصاص داده شد و برای بازگشایی نهایی آن بطور حتم اعتبارات بیشتری تخصیص داده می شود.

وی با بیان اینکه متاسفانه قسمتی از محور یاسوج _ شیراز بهمراه دیوارههای کناره ای دچار خسارت شدید شده اند، اظهار داشت: بازگشایی اولیه محور مهمترین اولویت ما خواهد بود.

معاون وزیر راه از درحالت آماده باش بودن تمام سازمان های راهداری در کشور برای مقابله و همکاری در حوادث سیل های اخیر هم خبرداد و از اداره کل راهداری استان کهگیلویه و بویراحمد نیز بطور ویژه تقدیر کرد.

حسننیا گفت: تلاش برای بازگشایی محورها به ویژه راههای روستایی به همت همه دستگاههای خدمات رسان و امدادی ادامه دارد.

وی افزود: استان کهگیلویه و بویراحمد شرایط خاص جغرافیایی خود را دارد که سیل اخیر خسارات فراوانی را به بخش های مختلف بویژه محورهای ارتباطی و ابنیه ها وارد کرده است.


منبع :: https://www.ilna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  اجرای طرح امربه معروف در ماه رمضان
تبليغات
بانک پاسارگاد