12:18:34 - چهارشنبه 24 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تحول علوم انسانی به‌زودی در دانشگاه آزاد اسلامی آغاز می‌شود
تحول علوم انسانی به‌زودی در دانشگاه آزاد اسلامی آغاز می‌شود
رئیس دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تحول در علوم انسانی با توجه با تأکید مقام معظم رهبری به‌زودی در دانشگاه آزاد اسلامی آغاز می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از گچساران، کرم جانیپور صبح امروز در جلسه شورایدانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران، اظهار کرد: باید زمینه و بستر ظهور را مهیاکنیم تا حکومت عدل جهانی ایجاد شود.

وی اضافه کرد: با توجه به اینکه شورای مرکزی واحدهای دانشگاهی دانشگاه آزاد کشور با نظم خاصی هر دو ماه یکبار تشکیل میشود، واحدهای دانشگاهی هر استان باید قبل از تشکیل شورای مرکزی، پیشنهادهای خود را جمعبندی کرده و معاونان نظرخود را به شکل مدون ارائه دهند تا نتیجه لازم حاصل شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: تحول در علوم انسانی با توجه با تأکید مقام معظم رهبری بهزودی در دانشگاه آزد اسلامی آغاز میشود و این مهم، تغییر و اصلاح درونی در سازمان دانشگاه ایجاد میکند و تحول در معنویت از جمله اهداف این برنامه است.

جانیپور تصریح کرد: علوم انسانیمربوط به انسان است؛به همین دلیل در همه واحدهای دانشگاهی شورای علوم انسانی و هنر با حضور هفت صاحبنظر ایجاد میشود که حتی میتوان از صاحبنظرانی که تحصیلات آکادمیک هم ندارنددر این شورا بهره برد.

وی، غفلت از علوم فنی و مهندسی را یادآور شدو مطرح کرد: متخصصان باید بیشتر در این زمینه فعالیت کنند تا گره از مشکلات صنعتی برداشته شود؛ بنابراین سیاست دانشگاه آزاد، تحول از دبستان تا دکتری است.بههمیندلیل معاونت سما به معاونت مهارتآموزی تغییر نام کرده تا دانشآموزان را از همان ابتدای راه به سمت کارهای عملی و کاربردی سوق دهد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد یادآور شد: اجرای طرح تعاون کارکنان، اعطای بازخرید آنانو کلیات طرح ساماندهی کارکنان در سال ۹۸ مورد تأکید قرار گرفته و جابهجایی کارکنان در هر نقطه از استان به رئیس دانشگاههای هر استان واگذار شده است.

خبر جدید  زمان پخش برنامه‌های (۱۳ فروردین) رادیوی شبکه دنا

جانیپور افزود: ۵۰۰ تا ۶۰۰ رشته مهارتآموزی از سوی شورای گسترش رشتهها به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری پیشنهاد شده که میتواند با تصویب این رشتهها تحول بزرگی در جذب دانشجو ایجاد کند.

وی تأکید کرد: واحدهای دانشگاهی موظفند املاک بلااستفاده خود را در اختیار معاونت مهارتآموزی قرار دهند.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۱۲۱/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد