4:34:15 - سه‌شنبه 5 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تحقق ۷۰ درصدی تعهدات خیران مدرسه‌ساز در کهگیلویه و بویراحمد
تحقق ۷۰ درصدی تعهدات خیران مدرسه‌ساز در کهگیلویه و بویراحمد
گروه فرهنگی ــ مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از ۷۰ درصد تعهدات جشنواره خیران مدرسه‌ساز محقق شده است.

تحقق ۷۰ درصدی تعهدات خیرین مدرسه ساز در کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش ایکنا از کهگیلویه وبویراحمد، به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد، هادی زارعپور، مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد روز گذشته، ۱۲ اسفندماه در نشست شورای آموزش و پرورش استان، اظهار کرد: طی پنج جشنواره اخیر خیران مدرسهساز استان، ۸۰ میلیارد تومان تعهدات خیران بوده که تاکنون بیش از ۷۰ درصد آن محقق شده است.
وی با اشاره به اینکه تاکنون ۲۰ جشنواره در استان برگزار شده است، تصریح کرد: با اقدامات انجام شده و ارتقای فعالیت خیران، تعهدات خیران از ۲ و نیم میلیارد تومان سال ۱۳۹۲، در جشنواره شانزدهم به ۱۴ میلیارد تومان رسید و رشد مناسبی در سایر جشنوارهها داشت.
مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به برنامهریزی برای ایجاد کانون فرهنگی و تربیتی و موزه علم و فناوری در مرکز استان، از هدفگذاری برای ایجاد یک مجموعه چندمنظوره و اقدام برای دریافت زمین از طریق بخشهای متولی خبر داد.
زارعپور با اشاره به تعهدات اوقاف و امور خیریه استان در حوزه تفاهمنامه در محور واگذاری زمین مدرسه میدان هفتم تیر به اوقاف، خواستار اجرای تعهدات اوقاف و امور خیریه استان شد.
انتهای پیام


منبع :: http://yasouj.iqna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  عملیات رزمایش حمله تروریستی در شهر یاسوج انجام شد
تبليغات
بانک پاسارگاد