3:08:51 - دوشنبه 11 مه 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تحقق وعده شهردار و آغاز آسفالت شهرک سرآسیاب لنده
تحقق وعده شهردار و آغاز آسفالت شهرک سرآسیاب لنده
یکی از مهمترین مطالبات چند سال گذشته ساکنین شهرک سرآسیاب لنده بحث آسفالت معابر و خیابان های این شهرک بوده است که در فصل تابستان این معضل به اوج خود می رسید که با پیگیری های رسانه ها و همکاری خوب شهرداری اجرایی شده است.

شعار سال:یکی از مهمترین مطالبات چند سال گذشته ساکنین شهرک سرآسیاب لنده بحث آسفالت معابر و خیابان های این شهرک بوده است که در فصل تابستان این معضل به اوج خود می رسید که با پیگیری های رسانه ها و همکاری خوب شهرداری اجرایی شده است.

توسعه خدمات شهری به خصوص در شهرک های الحاقی شهرهای کوچک و بزرگ به عنوان یکی از نیازمندی های اساسی این جوامع کوچک محسوب می شود که به عنوان یکی از مطالبات شهروندان نیز از طریق رسانه ها مطرح می شود.

شهرک های سرآسیاب، بهاران، فجر لنده از جمله شهرک های الحاقی به شهرداری لنده است که در این سال ها علی رغم همه مشکلات و کمبود بودجه شهرداری جدول گذاری و زیر سازی های خوبی صورت گرفت که متاسفانه به دلیل عدم تامین منابع مالی چندین سال است که به حال خود رها شده است.

در مدت سه سال گذشته رسانه خبرلنده و سایر رسانه ها با طرح مشکلات شهروندان دراین سه شهرک همواره پیگیر رفع مشکلات این شهرک به خصوص در حوزه خدمات زیر ساختی و آسفالت این شهرک بوده اند.

امروز نیز در راستای تاثیرگذاری خبرلنده و سایر رسانه های شهرستان لنده با همکاری خوب شهرداری وشورای شهر لنده عملیات اسفالت در شهرک های فجر و سرآسیاب اجرایی شده است که نقطه عطفی دیگر در کارنامه رسانه خبرلنده محسوب می شود.

مختار مشهدی زاده در همین رابطه در خصوص تاخیر در اجرای طرح آسفالت معابر شهری و شهرک های لنده گفت: طرح آسفالت شهرک های فجر و سرآسیاب و بخش هایی از شهر لنده با اعتباری افزون بر یک میلیارد و ۵۰۰میلیون تومان پس از وقفه ای سه ماهه به دلیل بارندگی ها و بیماری کرونا امروز اجرایی شد.

خبر جدید  نرخ رشد معلولیت در کهگیلویه و بویراحمد بیش از میانگین کشوری است

وی افزود: باتوجه به زیرسازی سال گذشته در شهرک های فجر و سرآسیاب عملیات آسفالت معابر در این دو شهرک و بخش های از شهر لنده اجرایی شده است و در ادامه نیز روکش آسفالت خیابان اصلی شهرک فجر پس از اجرای این طرح ها آغاز می شود.

شهردار لنده تصریح کرد: قرارداد زیرسازی شهرک ها و به ویژه شهرک بهاران نیز با پیمانکار منعقد شده و تا نیمه اول خرداد ماه سال جاری تکمیل می شود.

مشهدی زاده از همکاری و همراهی رسانه ها در جهت توسعه شهرستان لنده و آگاهی رسانی به مردم قدردانی کرد و گفت: از نقدهای منصفانه رسانه با آغوش باز استقبال خواهیم کرد.

شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس،تاریخ انتشار:۱۸اردیبهشت۱۳۹۹،کد خبر:۱۵۷۶۰۳،sobhezagros.ir

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

بر چسب ها:تبليغات
بانک پاسارگاد