3:35:24 - چهارشنبه 24 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تجمیع بیمه‌ ۱۰ هزار مددجوی کمیته امداد کهگیلویه‌و‌بویراحمد
تجمیع بیمه‌ ۱۰ هزار مددجوی کمیته امداد کهگیلویه‌و‌بویراحمد
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی(ره) کهگیلویه و بویراحمد از تجمیع و یکسان‌سازی بیمه‌ ۱۰ هزار مددجوی این استان خبر داد.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کهگیلویه و بویراحمد، محمد نظری درباره برنامه جدید این نهاد برای یکسانسازی بیمه درمان مددجویان زیرپوشش، اظهار کرد: بیمه پایه خدمات درمانی ۱۰ هزار و ۲۹۳ مددجوی شهری زیرپوشش این نهاد در شهرهای یاسوج، گچساران، دهدشت و لیکک به بیمه سلامت واگذار شد.

وی درباره تفاهمنامه کمیته امداد امام خمینی(ره) با سازمان بیمه سلامت وواگذاری بیمه پایه مددجویان شهری این نهاد به بیمه سلامت، خاطرنشان کرد: این اقدام با هدف ایجاد یکپارچگی در نظام بیمهای،درمان مددجویان و جلوگیری از همپوشانی بیمهای آنان انجامشده است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی کهگیلویه و بویراحمد با تأکید بر اینکه انتقال بیمه هیچ هزینهای برای مددجویان ندارد، تصریح کرد: دفترچه بیمه سلامت برای مددجویان بهصورت رایگان صادر میشود و تا زمان صدور دفترچه همه خدمات بیمهای و درمان با دفترچه امداد انجام میشود.

نظری با بیان اینکه بیماران خاص زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) کهگیلویه و بویراحمد برای صدور دفترچه به بیمه سلامت معرفی شدهاند، عنوان کرد: دفترچه بیمه سلامت سایر مددجویان شهری این نهاد بهمدت دو ماه تا پایان اردیبهشت جاری آماده و به آنان تحویل داده میشود.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۱۲۱/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  دو مصدوم بر اثر تصادف در جاده ترانزیتی شیراز ـ گچساران
تبليغات
بانک پاسارگاد