11:54:30 - دوشنبه 18 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تجلیل از برترین‌های طرح ملی «نماز کلید بهشت» در یاسوج
تجلیل از برترین‌های طرح ملی «نماز  کلید بهشت» در یاسوج
معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح ملی «نماز کلید بهشت» در یاسوج برگزار و از برترین‌ها تجلیل شد.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا ازآموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد، سیدحمدالله خواهشنیک با بیان اینکهدر آیینی که با حضور مسئولان، مربیان و سوادآموزان برگزار شد از برترینهای «نماز کلید بهشت» در بویراحمد قدردانی شد، اظهار کرد: در این طرح هر مربی ۱۰ دقیقه بعد از آغاز کلاسبه آموزش عملی قرائت و احکام نماز پرداخت.

معاون سوادآموزی آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد یادآور شد: در این طرح ۱۰ درصد مربیان و سوادآموزان درمناطققدردانیشدند.

حمید لقمانیفرد رئیس اداره سوادآموزی معاونت سوادآموزی آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد نیزدر این آیین با اشاره به برگزاریطرح «نماز کلید بهشت» با شرکت ۲ هزار و ۷۱۸ سوادآموزدر یاسوج ـ گچساران، دهدشت ـ دنا و بخش مارگون،عنوان کرد:در طول دورههای سوادآموزی ارزیابی از اجرای طرح با مشارکت ستاد اقامه نماز و از طریق مسئولان سوادآموزی و همیاران نماز انجام شد.

در ادامه این آیین معاون پرورشی و تربیتبدنی آموزش و پرورش بویراحمد اظهار کرد: با ارزیابی انجام شده از هشت مربی، پنج مسئول سوادآموزی و سه سوادآموز برتر این طرح قدردانی شد.

سیدقدرتالله موسوی ارشد متذکر شد: این طرح یکی از مهمترین و مؤثرترین طرحهای عملی در زمینه فرهنگ نماز بهویژه برای مناطق روستایی و عشایری بود.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۱۱۷/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  فعالیت ۲۱۵ تیم پیاده و موتوری درطرح ترافیکی نوروزی
تبليغات
بانک پاسارگاد