3:40:20 - شنبه 9 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تاکید رئیس جمهوری بر تکریم و رفع مشکلات جامعه ایثارگران است
تاکید رئیس جمهوری بر تکریم و رفع مشکلات جامعه ایثارگران است
یاسوج – ایرنا- معاون پارلمانی رئیس جمهوری گفت که همواره یکی از تاکیدهای مهم شخص رئیس جمهوری به ویژه در سفرهای استانی مقام ها و مسئولان دولت ،دیدار و سرکشی از خانواده های معزز شهدا و جانبازان و تکریم جامعه ایثاگران است.

به گزارش ایرنا، حسینعلی امیری جمعه شب در سرکشی از خانواده شهید کرامت ایزدپناه در یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد یادآور شد که سرکشی و دیدار از خانواده های شهدا و ایثارگران امروزه به یک برنامه راهبردی و از روکردهای اساسی دولت تدبیر و امید و شخص رئیس جمهوری تبدیل شده است.
امیری ادامه داد که سرکشی و تکریم خانواده های شهدا و ایثارگران به عنوان یک سنت حسنه اکنون به زیر مجموعه های دولت اعم از وزیران، معاونان رئیس جمهوری ، استانداران و حتی سطوح میانی نظام اداری تعمیم یافته و سرمشقی برای همه مدیران اجرایی شده است.
وی همچنین امنیت، آرامش و عزت امروز جمهوری اسلامی در عرصه های گوناگون را مدیون از خودگذشتگی ها و فداکاری خانواده های معزز شهدا و ایثارگران دانست.
امیری تاکید کرد که حامل پیام ارادت رئیس جمهوری به خانواده معزز شهید کرامت ایزدپناه و مردم ولایتمدار، وفادار، سلحشور و قدرشناس استان کهگیلویه وبویراحمد هستم.
شهید فرهنگی کرامت ایزدپناه نخستین شهید استان کهگیلویه و بویراحمد در هشت سال دفاع مقدس است.
توجه ویژه و ارایه خدمات امیدبخش به جامعه ایثارگران براساس داده های آماری و احیای بسیاری از حقوق مغفول مانده این قشر به اذعان اعضای این جامعه، از وجوه برجسته اقدام ها و دستاوردهای مهم دولت تدبیر و امید ظرف پنج سال گذشته است.
در راستای اجرای طرح سپاس و سرکشی از خانواده های معزز شهدا، جانبازان در طول پنج سال گذشته افزون بر ۲۹ هزار و ۴۳۳ مورد سرکشی از خانواده های شهدا و ایثارگران این استان انجام شده است.
۵۰ درصد جمعیت فعال استان معادل ۳۳ هزار نفر در دوران هشت ساله دفاع مقدس به صورت داوطلبانه به جبهه‌ها اعزام شدند که ۹۹ درصد رزمندگان این منطقه زیر ۳۰ سال بودند.
کهگیلویه و بویراحمد یک هزار و ۸۸۰ شهید، ۱۰ هزار جانباز و ۳۱۷ آزاده سرافراز تقدیم نظام و انقلاب کرده است.
۳۰۱۶/۱۶۶۲

خبر جدید  افزایش نشاط در جامعه سبب کاهش آسیب های اجتماعی می شود


منبع :: http://www.irna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد