17:42:38 - چهارشنبه 1 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تامین کالاهای اساسی مردم درماه مبارک رمضان
تامین کالاهای اساسی مردم درماه مبارک رمضان
آبشار تنگ مو یکی از تفرجگاه های بکر کهگیلویه و بویراحمد میزبان گردشگران در این ایام از سال است.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما مرکز کهگیلویه وبویراحمد، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابعتامین کالاهای اساسی مردم درماه مبارک رمضان استانداری در جلسه ستاد تنظیم بازار با تاکید بر تامین کالاهای اساسی مردم در ماه مبارک رمضان و نظارت کامل بر توزیع گفت: کالاهای اساسی به فروشگاه های رفاه، کورش، اتکا، خانه و کاشانه و عاملان توزیع در شهر توزیع می شود.
گوهرگانی افزود: بازرسان و نمایندگان صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی و تعزیرات حکومتی باید نماینده دائمی در مراکز توزیع داشته باشند.
وی با اشاره به اینکه، همه کالاهای اساسی از جمله، برنج، مرغ، گوشت گوسفندی و شکر در استان تامین شده است ادامه داد: نرخ همه این کالاها مشخص و از طریق فروشگاه های نامبرده در شهرهای بزرگ و عاملان خوش نام و معتبر در شهرهای کوچک توزیع می شوند.
گوهرگانی به شناسایی همه انبارهای استان که تاکنون در سامانه ثبت نشده اند تاکید کرد و ادامه داد: هر انباری که در این سامانه ثبت نشده باشد در صورت شناسایی، احتکار محسوب می شود و با آنان برخورد قانونی می شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری تاکید کرد: همه عاملان باید با نصب بنر بر سر در مغازه و یا فروشگاه برای اطلاع مردم اقدام کنند.
گوهرگانی ابراز داشت: هیچ دستگاه دولتی سهمیه ای از کالاهای اساسی نخواهد داشت و هر کارمندی برای تامین اقلام مورد نیاز خود به محل فروشگاه ها مراجعه کند.
وی به کیفیت و استاندارد بودن، سلامت و بهداشت کالاهای اساسی تامین شده اشاره کرد و گفت: سلامت مردم بالاترین اصل برای ما است و همه کالاهایی که تامین و توزیع می شود باید از استاندار و کیفیت لازم برخوردار باشند.
گوهرگانی ادامه داد: برای مرغ گرم کشتار روز قیمت هر کیلوگرم ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام شده و فروش آن بیشتر از این مبلغ گران فروشی و تخلف و با عامل توزیع برخورد قانونی خواهد شد.


منبع :: http://yasouj.iribnews.ir

خبر جدید  تغییر ساعات اداری در کهگیلویه و بویراحمد با هدف مدیریت مصرف برق
0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد