19:21:27 - پنج‌شنبه 4 آوریل 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تاریخ مصرف برخی افرادبه اتمام رسیده است
تاریخ مصرف برخی افرادبه اتمام رسیده است
فعال سیاسی و فرماندار اسبق کهگیلویه با بیان اینکه نقش و تاثیردختران و بانوان جوان شاید از پسران ومردان جوان بیشترباشد،اظهار کرد:برای هرچیز می توان طول عمر و تاریخ مصرف فرض کرد ؛ این جمله یعنی دوران خیلی ها به سرآمده است.

شعارسال: فعال سیاسی و فرماندار اسبق کهگیلویه با بیان اینکه نقش و تاثیردختران و بانوان جوان شاید از پسران ومردان جوان بیشترباشد،اظهار کرد:برای هرچیز می توان طول عمر و تاریخ مصرف فرض کرد ؛ این جمله یعنی دوران خیلی ها به سرآمده است.

ابراهیم جعفری فعال سیاسی و فرماندار اسبق کهگیلویه درهمایش جوانگرایی با اشاره به نقش حوانان گفت:بی تردید جوانان بیشترین نقش را درتولد ،رشد و بلوغ انقلاب اسلامی داشتند.

وی افزود:شهید باکری ها،دقایقی ها،صیادها،رضایی ها وطیب ها جنگ و بحران های اول انقلاب را اداره کردند و بهترین و طلایی ترین دوره توجه به جوانان دهه اول انقلاب بود.

این فعال سیاسی کهگیلویه در ادامه بیان کرد:پس ازجنگ و به دلایل متعدد ازجمله عدم اعتقاد و اعتماد به جوانان و دنیا پرستی ، پست دوستی و جاه طلبی مدیران وقت جوانان از چرخه مدیریتی کشور کنار گذاشته شدند.

جعفری افزود:درآغاز دهه پنجم انقلاب ،نظام به یک پوست اندازی و یا به تعبیری دیگر،نیازمند انقلابی درون انقلاب بود.

وی افزود:ارکان نظام باید به جوانان توجه کنند ،دغدغه های آنها را محترم بشمارند و فضا و صحنه را برای حضور آنان فراهم سازند.

فرماندار اسبق کهگیلویه به بیانیه گام دوم انقلاب اشاره کرد و گفت:بیانیه گام دوم نشان دهنده عمق آینده نگری ،امید به آینده ،اطمینان به راه و رهروان آینده است.

جعفری با بیان اینکه نقش و تاثیردختران و بانوان جوان شاید از پسران ومردان جوان بیشترباشد،اظهار کرد:برای هرچیز می توان طول عمر و تاریخ مصرف فرض کرد ؛ این جمله یعنی دوران خیلی ها به سرآمده است.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات بر گرفته از سایت خبری صبح زاگرس ، تاریخ انتشار: ۱۳ فروردین ۱۳۹۸ ، کدخبر:۱۱۷۲۳۵ ،www.sobhezagros.ir


منبع :: http://shoaresal.ir

خبر جدید  افشاگری یک کهگیلویه و بویراحمدی بر علیه فرزند یک وزیر
0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد