12:35:19 - دوشنبه 20 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تأکید بر هم‌افزایی نخبگان و مسئولان برای کاهش آسیب‌های اجتماعی
تأکید بر هم‌افزایی نخبگان و مسئولان برای کاهش آسیب‌های اجتماعی
استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تأکید بر هم‌افزایی نخبگان و مسئولان برای کاهش آسیب‌های اجتماعی گفت: با همدلی کارها با تأثیرگذاری بیشتری اجرا می‌شوند.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از استانداری کهگیلویه و بویراحمد، علی محمد احمدی در جلسه نمایندگان سمنهای حوزه اجتماعی کهگیلویه و بویراحمدگفت: سمنها باید با نگاه و ایدههای جدید، طرحها همراه بابرنامههای نو و همافزایی با دستگاههای اجرایی، نهادها، مردم و دیگر تشکلها به مقابله با چالشهای اجتماعی بپردازند.

وی با بیان اینکهآسیبهای اجتماعی میتواند پیامدهای سنگینی در پی داشته باشد، افزود: بههمین منظور در کنار مسائل عمرانی، اقتصادی و فرهنگی، بیشتر روی مسائل اجتماعی با ریزبینی و با حساسیت بیشتر وقت گذاشته، امور را پیگیری و رصد میکنم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: اگر در جایی دستگاههای اجرایی در مأموریتها و وظایف ذاتی خود کم گذاشتندیا به سادگی در کنار آن رد شدهاند، شما تشکلها باید بدون موازیکاری وارد عمل شوید و نواقص را جبران کنید.

احمدی با بیان اینکه در کار مردم باید نگاهها و دلها به هم نزدیک باشد؛ چراکه فشارهای دشمن روی اقتصاد و مردم وارد میشود، عنوان کرد: این فشارها روی بنیانهای خانواده و اجتماعی اثر میگذارد و باید به آنها توجه جدی کرد.

وی توضیح داد: نگاه ما به کار سمنها کاسبکارانه و یا پیمانسپاری نیست؛ بلکه بر این باوریم نخبگاندلسوزانه و صادقانه پاسخگوی مردم هستند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با تأکید بر همافزایی نخبگان و مسئولان دستگاههای اجرایی تشریح کرد: با همکاری و همدلی نخبگان و مسئولان کارها با خروجی و تأثیرگذاری بیشتری به اجرا درمیآیند.

احمدی متذکر شد: اگر مدام بر دستگاهها فشار میآورم یا با مدیران تندی کرده وبر امور تأکید میورزم برای این است که وقت گرانبهای یک نوجوان و جوان تلف نشده و مسائل اجتماعی رفع شود.

خبر جدید  پیش بینی وضع هوا در شهر‌های استان

انتهای پیام/۴۰۷۸/


منبع :: تأکید بر هم‌افزایی نخبگان و مسئولان برای کاهش آسیب‌های اجتماعی

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات