4:27:47 - پنج‌شنبه 21 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بیش از ۴ میلیارد ریال به پل لنده – تراب اختصاص یافت
بیش از ۴ میلیارد ریال به پل لنده – تراب اختصاص یافت
یاسوج – ایرنا – فرماندار لنده گفت: چهار میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال از محل تملک دارایی استان برای تکمیل پل لنده – تراب در این شهرستان تخصیص داده شد.

دارا کریمی نژاد روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این طرح هم اکنون ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
وی بیان کرد: این طرح در اواخر سال ۹۳ کلنگ زنی شد و پیش بینی می شود با تخصیص این میزان اعتبار تا بهمن ماه ۹۸ زیر بار ترافیک برود.
کریمی نژاد با اشاره به اهمیت راه‌های ارتباطی در توسعه لنده عنوان کرد: تنها راه خروج این شهرستان نوپا از بن‌بست توسعه راه‌های ارتباطی آن است.
وی با اشاره به اینکه لنده جاده اصلی ندارد ، گفت: با احداث طرح لنده- تراب و اتصال آن به دهدشت – پاتاوه(اصفهان) این شهرستان از ۱۵ کیلومتر جاده اصلی بهره مند خواهد شد.
بیش از ۳۱۸ کیلومتر راه ارتباطی فرعی و روستایی در شهرستان لنده وجود دارد که ۲۷۶ کیلومتر آن روستایی و ۴۲ کیلومتر راه فرعی است.
۲۶۰ میلیارد ریال اعتبارات ملی و استانی اختصاص یافته به شهرستان در سال‌ ۹۷ بوده که این اعتبارات از محل های ترمیم اعتبارات تملک‌ دارایی استانی، نفت، متوازن استانی (ماده ۱۸۰) ، ۲۷درصد ارزش افزوده سهم ورزش، ارتقای شاخص‌ها و متوازن ملی برای تکمیل طرح‌های عمرانی بین دستگاه‌های اجرایی شهرستان توزیع شد.
شهرستان ۲۳ هزار نفری لنده با پنج هزارو ۵۶۰ خانوار، ۱۰۶ روستا و ۴۱ درصد جمعیت روستایی و ۵۹ درصد جمعیت شهری یکی از شهرستان های محروم کشور است.
با مشارکت بنیاد مستضعفان ،لنده در ۱۰سال آینده به یکی از مناطق برخوردار و توسعه یافته کهگیلویه و بویراحمد تبدیل و محرومیت از چهره این شهرستان زدوده می شود.
۷۵۳۱/۱۶۶۲


منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  سلام گرما در چله زمستان به ریه های دود گرفته زاگرس
0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد