22:12:15 - پنج‌شنبه 1 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بیش از ۴۰ هکتار بر فضای پارک های شهر یاسوج افزوده شده است
بیش از ۴۰ هکتار بر فضای پارک های شهر یاسوج افزوده شده است
رئیس شورای اسلامی شهر یاسوج گفت: بیش از ۴۰ هکتار بر میزان پارک های شهر یاسوج افزوده شده است. هدایت اکبری ظهر چهارشنبه در نشست ستاد خدمات سفر شهرستان بویراحمد افزود: با توجه به افزایش میزان فضای پارک در شهر یاسوج، مشکلات اسکان مسافر و کمبود جا برای مسافران مرتفع شده است. اکبری خدمات ارائه […]

رئیس شورای اسلامی شهر یاسوج گفت: بیش از ۴۰ هکتار بر میزان پارک های شهر یاسوج افزوده شده است.

هدایت اکبری ظهر چهارشنبه در نشست ستاد خدمات سفر شهرستان بویراحمد افزود: با توجه به افزایش میزان فضای پارک در شهر یاسوج، مشکلات اسکان مسافر و کمبود جا برای مسافران مرتفع شده است.

اکبری خدمات ارائه شده به مسافران در چند سال اخیر را مطلوب دانست و اظهار کرد: استفاده از ظرفیت پارک‌ها برای اسکان تنها در مراکز استانی مانند یاسوج انجام می‌شود و محدودیت‌هایی در اغلب شهر‌ها وجود دارد.

اکبری با بیان اینکه چشمه‌های بهداشتی در پارک‌های شهر یاسوج تعبیه شده است، عنوان داشت: شهر یاسوج با ۱۳۰ هزار نفر جمعیت، در یک مقطع زمانی با ورود حجمی قریب به ۸۰۰ هزار مسافر روبه رو می‌شود که گا‌ها نیز مشکلاتی در ارائه خدمات مطلوب به وجود می‌آید.

رئیس شورای اسلامی شهر یاسوج بر همکاری و هماهنگی همه دستگاه‌های استان برای ارائه خدمات به جامعه هدف تاکید کرد و ابراز داشت: شهرداری و شورای شهر یاسوج از ظرفیت‌های خود برای تحقق اهداف استفاده خواهند کرد و دستیابی به این مهم در گرو همکاری بخش‌های مختلف است.

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  چاره ای عاجل برای کاهش تصادفات در استان اندیشیده شود
تبليغات