11:52:35 - سه‌شنبه 3 جولای 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بوم گردی محوری مناسب در توسعه ظرفیت‌های گردشگری کهگیلویه و بویراحمد
بوم گردی محوری مناسب در توسعه ظرفیت‌های گردشگری کهگیلویه و بویراحمد
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد از سیاست گذاری و هدف گذاری در حوزه توسعه بوم گردی استان خبر داد. شعار سال: معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد از سیاست گذاری و هدف گذاری در حوزه توسعه بوم گردی استان خبر […]

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد از سیاست گذاری و هدف گذاری در حوزه توسعه بوم گردی استان خبر داد.

شعار سال: معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد از سیاست گذاری و هدف گذاری در حوزه توسعه بوم گردی استان خبر داد.

 الماس قبادی در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان استان افزود: با هدف افزایش اشتغال زایی و توسعه ظرفیت های گردشگری، بوم گردی به عنوان یک محور مناسب در حوزه گردشگری استان پوشش داده شده است.

وی با بیان اینکه ارائه تسهیلات و اقدامات مناسبی در این حوزه عملیاتی می شود، اظهار کرد: همچنین اقدامات موثری در بخش گردشگری استان هدف گذاری و اجرایی شده است.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد ارتقای آموزش، تولید و صادرات را از محورهای توسعه‌ای اداره کل میراث فرهنگی دانست و خاطرنشان کرد: همچنین باقی محصولات با هدف رونق صادرات نیز عملیاتی می شود.

قبادی با اشاره به معرفی ظرفیت های گردشگری استان، تصریح کرد: سالانه بیش از ۱۰۰ هزار ‌اقلام فرهنگی و بروشور با هدف معرفی هرچه بهتر استان برای گردشگران تهیه و توزیع می شود، علاوه بر این از طریق رسانه ها، صدا و سیما و خبرگزاری ها و شرکت در نمایشگاهها و جشنواره ها به معرفی استان اقدام می شود.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانشجویان ایران، تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۳۹۷، کدخبر: ۹۷۰۴۱۲۰۶۶۳۸ ، www.isna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  مصاف تیم فرازبام وهیئت هندبال نجف آباد
تبليغات