3:10:52 - سه‌شنبه 1 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
به دنبال ایجاد کریدوری امن و جدید برای فرودگاه هستیم
به دنبال ایجاد کریدوری امن و جدید برای فرودگاه هستیم
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: به دنبال ایجاد کریدوری امن و جدید برای فرودگاه یاسوج از سمت “اصفهان– نجف آباد و پاتاوه” هستیم .

شعار سال:علی محمد احمدی در همایش حمل و نقل و تجلیل از خانواده شهدا و حادثه دیدگان حوادث جاده ای گفت : سیستم ناوبری فرودگاه یاسوج در تراز استانداردهای کشور است.وی اظهارکرد: هر چند یکی از تلخ ترین و بزرگترین حوادث هوایی در استان کهگیلویه و بویراحمد رخ داد و به عنوان موضوعی روانی برای مردم تبدیل شده در حال رایزنی با برخی ایرلان‌ها از جمله ایران ایر و قشم ایر هستیم .

استاندار کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: به دنبال ایجاد کریدوری امن و جدید برای فرودگاه یاسوج از سمت “اصفهان نجف آباد و پاتاوه” هستیم .احمدی تصریح کرد: موضوع فنی و تخصصی است و باید مطالعه و طرح آن به صورت ویژه انجام شود .وی با اشاره به برخی شایعات در خصوص ناامن بودن فرودگاه یاسوج ادامه داد: این فرودگاه از نظر باند، سیستم پرواز و امکانات در تراز استانداردهای کشور است .

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به برخی محورهای مواصلاتی و راه های روستایی استان عنوان کرد: تسریع در روند ساخت و تکمیل این محورها پاسخگویی به مهمترین مطالبات مردم استان است و راه و شهرسازی با جدیت تمام پیگیر باشد .

احمدی، حمل و نقل را از مهمترین مولفه های توسعه و پیشرفت برشمرد و بیان کرد: امروزه پایه و اساس ورود سرمایه گذاران و گردشگران داشتن راه‌های هوایی، دریایی و زمینی ایمن و استاندارد است.وی، کارنامه جمهوری اسلامی در آستانه چهل سالگی انقلاب در استان کهگیلویه وبویراحمد را مطلوب و قابل قبول دانست و تصریح کرد: قبل از انقلاب این استان از کمترین امکانات جاده ای هم برخوردار نبود و اما اکنون همه روستاها و شهرهای استان از راه مطلوب و مناسب برخوردارند .

استاندار کهگیلویه و بویراحمد، توجه ویژه به روستاها و مناطق کمتر برخوردار را خواستار شد و اضافه کرد: باید سعی شود خدمات به صورت متوازن و متعادل هم در شهرها و هم در روستاها توزیع شود.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری برنا، تاریخ انتشار ۱ دی ۹۷، کد مطلب: ۷۹۰۶۷۳، www.borna.news

خبر جدید  پای چه کسانی در تخریب پاسارگاد در میان است؟ چرا ۸۰ درصد وام هایتان را به ما ندادید؟!


منبع :: http://shoaresal.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات