2:02:46 - دوشنبه 31 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بهره مندی ۶۸۰ روستای استان از نعمت گاز
بهره مندی ۶۸۰ روستای استان از نعمت گاز
۶۸۰ روستا در کهگیلویه و بویراحمد از نعمت گاز برخوردارند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد،مدیرعامل شرکت گاز استان گفت:در این تعداد روستا حدود ۱۵۰ هزار خانوار استان با جمعیتی بالغ بر ۵۰۰ هزار نفر از گاز طبیعی استفاده میکنند.بهره مندی ۶۸۰ روستای استان از نعمت گاز
رحمن خادم افزود:باتوجه به صعب العبور بودن مسیر گازرسانی به روستاهای سردسیری با جنگلهای انبوه و همچنین ضرورت حفظ منابع ملی و محیط زیست، اهمیت گازرسانی روستایی در استان را دوچندان کرده است.
وی اضافه کرد:تعداد روستاهای گازدار شده تا از قبل از انقلاب شکوهمند اسلامی در استان کهگیلویه و بویراحمد فقط ۳ روستا بوده است.
مدیرعامل شرکت گاز استان با اشاره به خدمات انجام گرفته در شرکت گاز استان کهگیلویه و بویراحمد گفت:گازرسانی و رفع نیازمندی هم استانیها به گاز، رعایت حقوق و افزایش رضایتمندی مصرف کنندگان و همچنین بهبود مستمر کیفیت خدمات ارائه شده با تاکید بر رعایت نکات ایمنی کارکنان و حفظ محیط زیست از مهمترین برنامههای این شرکت است.
وی با بیان اینکه هم اکنون بیش از ۱۸۴ هزار مشترک گاز در استان وجود دارد افزود:برای گازرسانی به این تعداد مشترک بیش از ۳ هزار و ۸۱۲ کیلومتر شبکه توزیع گاز طبیعی در استان ساخته شده است.
مدیرعامل شرکت گاز استان گفت:در کنار ۶۸۰ روستا هم اکنون ۱۷ شهر استان گازرسانی شده و از این سوخت پاک بهرهمند هستند.
مدیرعامل شرکت گاز استان ادامه داد:با مطالعات انجام گرفته و با توجه به روند توسعه در استان تعداد روستاهایی که واجد شرایط گازرسانی خواهند بود هزار و ۷۷ روستا است.


منبع :: http://yasouj.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  ایستادگی مقابل دشمن در شرایط سخت درس قیام عاشورا
تبليغات