11:26:00 - چهارشنبه 20 فوریه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بهره برداری از راه آهن یاسوج با منابع اعتباری فعلی به درازا می‌کشد؛ منتظر معجزه نباشیم
بهره برداری از راه آهن یاسوج با منابع اعتباری فعلی به درازا می‌کشد؛ منتظر معجزه نباشیم
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: با منابع فعلی راه آهن یاسوج-اقلید به درازا می‌کشد و باید ۶۰ سال دیگر منتظر ماند.

عزیز فیلی در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در یاسوج، اظهار داشت: سال گذشته برای پروژه راه آهن «یاسوج-اقلید» 20 میلیارد تومان و امسال نیز ۲۵ میلیارد تومان اختصاص یافت که با این اعتبارات راه به جایی نمیبریم.

وی با بیان اینکه با فهرست بهای امروز اتصال یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد به شبکه ریلی کشور بیش از یک هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد، عنوان کرد: با این اعتبارت قطره چکانی نباید برای بهره برداری از چنین پروژه بزرگی انتظار معجزه داشت، بلکه باید سالها منتظر ماند.

فیلی با تاکید بر اینکه برای تسریع در روند اجرایی پروژه اتصال مرکز استان به شبکه ریلی کشور باید دولت به فکر منابع خاص باشد، ادامه داد: برای تعیین تکلیف این پروژه تا پایان برنامه ششم توسعه از هیچ کوششی دریغ نمیکنیم.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: یکی از مهمترین اولویتهای مدیریت ارشد استان توسعه راهها اعم از ریلی، زمینی و هوایی به عنوان یکی از مهمترین پارامترهای توسعه است و در این زمینه تاکنون گامهای موثری برداشته شده است.

فیلی بیان کرد: به سرانجام رساندن پروژه راهآهن اقلید-یاسوج به طول ۱۷۰ کیلومتر از دغدغههای مدیران استانی بوده و به عنوان یکی از مهمترین پروژههای در دست ساخت استان مورد توجه جدی است.

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

خبر جدید  کشف و ضبط ۳۷۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در استان
0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد