20:46:15 - سه‌شنبه 12 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بهره‌مندی ۲ هزار و ۴۴۷ مددجو از آموزش‌های فنی و حرفه‌ای
بهره‌مندی ۲ هزار و ۴۴۷ مددجو از آموزش‌های فنی و حرفه‌ای
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۲ هزار و ۴۴۷ نفر از مددجویان این نهاد در ۱۱ ماه نخست سال جاری از دوره‌های آموزش فنی و حرفه‌ای بهره‌مند شدند.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از کمیته امداد امام خمینی کهگیلویه و بویراحمد، قباد مبشری، یکی از اولویتهای کاری این نهاد را ترویج کارآفرینی و آموزشهای فنی و حرفهای بین مددجویان اعلام و بیان کرد: ۲ هزار و۴۴۷ نفر از مددجویان این نهاد با اعتبار ۴۴۳ میلیون تومان در ۱۱ ماه نخستسال جاری از دورههای آموزشی پایدارسازی توسعه طرحها، آموزش کارآفرینی، حرفهآموزی دانش آموزان، کاریابی و مهارتآموزی بهرهمند شدند.

وی به بیان نقش آموزشهای فنی و حرفهای بهعنوان گامی مهم در توانمندی مددجویان پرداخت و گفت: نخستین گام برای توانمندی اقتصادی مددجویان، اشتغال و آموزشهای فنی و حرفهای زمینهساز اشتغال پایدار مددجویان است.

مبشری با بیاناینکه آموزشهای مهارتی متناسب با بازار کاربه استقلال اقتصادی مددجویان و خروج تدریجی آنها از چرخه حمایتی کمیته امداد کمک میکند، گفت: آموزشهای فنی و حرفهای میتواند در کوتاهترین زمان فرد را برای بازار کار آماده کند بر همین اساس ارائه دورههای آموزش فنی و حرفهایدر زمینه ایجاد اشتغال و افزایش تولید داخلی از اهمیت ویژهای برخوردار است.

وی بهکارگیری مددجویان از طریق مراکز کاریابی را یکی از برنامههای حوزه اشتغال و خودکفایی کمیته امداد بیان کرد و گفت: ۱۹۱ نفر از مددجویان این نهاد با اعتبار ۶۱ میلیون تومان در ۱۱ ماه نخست امسال از طریق مراکز کاریابی جذب بازار کار شدند.

انتهای پیام /۴۱۱۷/۴۰۶۲/


منبع :: http://ana.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  احتمال ترکیدگی کنتورها و تاسیسات آبی در مناطق سردسیری کهگیلویه و بویراحمد/ کاهش دما تا هشت درجه زیر صفر
تبليغات
بانک پاسارگاد