12:21:41 - چهارشنبه 15 مه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بهره‌مندی بیش از ۶۷ هزار مددجوی کهگیلویه‌ای از دوره‌های آموزشی
بهره‌مندی بیش از ۶۷ هزار مددجوی کهگیلویه‌ای از دوره‌های آموزشی
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: سال گذشته ۶۷ هزار و ۷۰۳ مددجو از دوره‌های فرهنگی آموزشی این نهاد بهره‌مند شدند.

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از کمیته امداد امام خمینی(ره) کهگیلویه و بویراحمد، قباد مبشری با بیان اینکه ارائه خدمات فرهنگی به مددجویان یکی از مهمترین سرفصلهای کاری این نهاد است، اظهار کرد:تلاش ما این است که با ارائه خدمات فرهنگی به مددجویان زیرپوشش، حمایت آنانرا به سمتوسوی توانمندی فکری و فرهنگی رهنمون سازیم.

وی با بیان اینکه در زمینه ارائه خدمات فرهنگی سال گذشته، ۶۷ هزار و ۷۰۳ مددجوی این نهاد از دورههای آموزشی برگزار شده بهرهمند شدند، افزود: در این زمینه ۳۹۰میلیون و ۶۱۰هزار تومان هزینه شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه دورههای آموزشی این نهاد بهمنظور آگاهسازی خانوادهها و با هدف تعمیق باورهای دینی، اصلاح سبک زندگی و تحکیم بنیان خانواده برگزار میشود، توضیح داد: آموزشهای فرهنگی کمیته امدادشامل مهارتهای زندگی، سبکهای فرزندپروری، پیشگیری از اعتیاد و سایر موارد است.

مبشری با بیان اینکه آموزش سرپرستان خانواده در موضوعات مختلف مانند احکام، سبک زندگی و دورههای آموزشی بهداشت روانی ازجمله خدمات آموزشی ارائهشده به مددجویان است، تصریح کرد: دورههای آموزش خانواده برای زنان سرپرست خانوار، دختران و پسران بازمانده از تحصیل، دختران و پسران مستعد ازدواج، کودکان ۴ تا ۷ سال، دانشآموزان دختر و پسر، مستعدان اشتغال و خودکفایی، زوجهای جوان، طلاب و دانشجویان و سالمندان برگزار میشود.

وی، تلاش برای رشد و اعتلای فرهنگ اصیل اسلامی بین مددجویان را از دیگر اهداف برگزاری دورههای آموزش خانواده اعلام و اظهار کرد: ۱۷ هزار و ۲۹۱ مددجودر دورههای آموزش خانواده شرکت کردهاند که از این تعداد ۱۳ هزار و ۳۶۴ زن و مابقی مرد هستند.

خبر جدید  واگذاری بیمه پایه مددجویان استان به بیمه سلامت

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) کهگیلویه و بویراحمد با اعلام اینکه از مجموع افراد شرکتکننده در دورههای آموزش خانواده این نهاد ۹ هزار و ۹۱۸مددجو از مناطق محروم هستند، افزود: ۶ هزار و ۹۲۸ مددجو از مناطق عادی و ۴۴۵ نفر نیز از مناطق حاشیهنشین در این دورههای آموزشی شرکت کردهاند.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۱۲۱/


منبع :: بهره‌مندی بیش از ۶۷ هزار مددجوی کهگیلویه‌ای از دوره‌های آموزشی

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد