2:13:01 - جمعه 22 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بهار ۹۸| با اصناف متخلف در کهگیلویه قاطعانه برخورد می‌شود
بهار ۹۸| با اصناف متخلف در کهگیلویه قاطعانه برخورد می‌شود
سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان کهگیلویه گفت: گشت‌های ویژه نظارت بر بازار تشکیل شده و با اصناف متخلف قاطعانه برخورد می‌شود.

سید یاسین علویان در گفت و گو با خبرنگار تسنیم دردهدشت، اظهار داشت: بازرسان ویژه طرح نوروزی به صورت شبانه روزی بر بازار و روند توزیع کالاهای تنظیم بازاری نظارت دارند.

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان کهگیلویه با بیان اینکه در بازرسیهای به عمل آمده یکی از عاملان توزیع کالاهای مشمول تنظیم بازار متخلف شناسایی شد، افزود: این عامل متخلف ششصد کیلوگرم گوشت قرمز منجمد را خارج از شبکه عرضه کرده بود که با تشکیل پرونده به مراجع ذیصلاح معرفی شد.

وی با بیان اینکه گوشت کشف شده به شبکه توزیع برگشت، گفت: این عامل در یک فرم گزارش بازرسی به مبلغ ۲۱ میلیون و یکصد هزار تومان جهت سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی معرفی شد.

علویان تاکید کرد: این عامل متخلف تحت هیچ شرایطی برای جذب سهمیه تنظیم بازار معرفی نمیشود.

وی با بیان اینکه مرغ منجمد تنظیم بازاری از فردا توسط عاملان فروش در سطح شهرستان کهگیلویه توزیع میشود، گفت: سهمیه گوشت قرمز تنظیم بازاری شهرستان هنوز جذب نشده است.

سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان کهگیلویه به برخورد قاطع با اصناف متخلف تاکید کرد و افزود: در بازرسیهای به عمل آمده در نخستین روز از سال ۱۳۹۸ تعداد ۲۰ واحد صنفی متخلف در سطح شهرستان کهگیلویه شناسایی و پرونده آنها به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

انتهای پیام/ ع


منبع :: https://www.tasnimnews.com

خبر جدید  نبود احزاب قوی باعث گرایش مردم به سمت طایفه‌گرایی می‌شود
0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد