20:49:16 - یکشنبه 10 مارس 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بسته عملیاتی مبارزه با مواد مخدر در روستاهای پرخطر کهگیلویه و بویراحمد تهیه شود
بسته عملیاتی مبارزه با مواد مخدر در روستاهای پرخطر کهگیلویه و بویراحمد تهیه شود
استاندار کهگیلویه و بویراحمد خواهان تهیه بسته عملیاتی مبارزه با مواد مخدر در روستاهای پرخطر استان شد و گفت: این روستاها در اولویت پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی قرار گیرند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، علیمحمد احمدی ظهر امروز در یازدهمین نشست شورای مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: موضوع مواد مخدر از بسترهایی است که نظام سلطه در کنار فضای مجازی و آلودهسازی فکری و ذهنی جوانان ما روی آن طراحی انجام داده است.

وی با بیان همه دستگاهها باید اهتمام لازم را در بحث مبارزه با مواد مخدر داشته باشند، افزود: در بحث قاچاق با توجه به اینکه مسیر ترانزیت مواد مخدر به سمت استانهای جنوبی تغییر یافته، شاهد افزایش ورود مواد مخدر به استان هستیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: اگرچه کشفیات مواد مخدر در محورهای مواصلاتی استان افزایش یافته اما نگرانی ازاین است که در کنار افزایش کشفیات، ورود مواد مخدر به استان بیشتر میشود.

احمدی بیان کرد: مناطق و شهرهای مختلف استان سطحبندی و مناطق پرخطر، کم خطر و در معرض خطر مشخص شوند و ستاد مبارزه با مواد مخدر برای هر کدام از این سطوح برنامه اجرایی و عملیاتی متناسب با آن تدوین کند.

وی تاکید کرد: دستگاههای متولی بهویژه بهزیستی، علوم پزشکی، شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر، نیروهای نظامی و انتظامی و دستگاههای فرهنگی در سال ۹۸ راهبردی عملیاتیتر و اجراییتر برای پیشگیری از مواد مخدر داشته باشند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد از دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان خواست تا هفته آینده گزارش جامعی از وضعیت فرهنگی، جمعیتی و سایر ویژگیهای ۶ روستای پرخطر کهگیلویه و بویراحمد به شورای تامین استان ارائه دهد.

خبر جدید  پیش بینی تولید ۱۵۰۰ تن کلزا در سال زراعی جاری +فیلم

احمدی تاکید کرد: طرحی به عنوان پایلوت مبارزه با مواد مخدر در این روستاها تدوین شود تا از طریق ایجاد اشتغال پایدار و تقویت زیرساختها بتوانیم در این مناطق تحول ایجاد کنیم.

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد