1:03:28 - چهارشنبه 2 ژانویه 2019
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بساط بخاری‌های نفت‌سوز در کهگیلویه و بویراحمد جمع شود
بساط بخاری‌های نفت‌سوز در کهگیلویه و بویراحمد جمع شود
معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: با یک اقدام جهادی در بازه زمانی ۶ ماه تا یک سال می‌توان بساط بخاری‌های نفت‌سوز را جمع کرد که اداره‌کل نوسازی مدارس باید این موضوع را در اولویت قرار دهد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، عزیز فیلی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به حادثه آتشسوزی مدرسه سیستان و بلوچستان، اظهار داشت: حدود دو هزار کلاس درس در استان کهگیلویه و بویراحمد از بخاریهای نفتسوز به عنوان سیستم گرمایشی استفاده میکنند و هر آن احتمال وقوع یک فاجعه مانند حادثه سیستان و بلوچستان وجود دارد.

وی با بیان اینکه ادارهکل نوسازی مدارس باید جمعآوری این بخاریها را در اولویت برنامه کاری خود قرار دهد، افزود: حتی در صورت امکان تعادادی از مدارس ساخته نشود و پول ساخت آنها برای استانداردسازی بخاریهای مدارس استفاده شود.

معاون عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه این بخاریهای نفتسوز عمدتا در مناطق روستایی که از نعمت گاز بیبهره هستند استفاده میشود، گفت: امکان پیادهسازی سیستم شوفاژ حتی در دورترین مناطق روستایی وجود دارد.

فیلی با بیان اینکه از ادارهکل نوسازی مدارس برای جمعآوری بخاریهای نفتسوز و جایگزین کردن آنها با بخاریهای استاندارد حمایت میشود، عنوان کرد: در این زمینه دستگاههای خدماترسان را هم به همکاری با این ادارهکل موظف میکنیم.

انتهای پیام/ن


منبع :: https://www.tasnimnews.com

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  برخورد با مفسدان اقتصادی از مطالبات به حق رهبری و مردم
تبليغات