2:34:12 - یکشنبه 30 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در یاسوج
برگزاری کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در یاسوج
کارگاه آموزشی پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی با موضوع اعتیاد، فضای مجازی و تحکیم خانواده ویژه کارگران واحد تولیدی دامپروری و کشاورزی یاسوج برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد،مدیر رفاه و امور اجتماعی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گفت:یکی از راههای کاهش و پیشگیری از آسیبهای اجتماعی آموزش و فرهنگ سازی است.
داستان افزود:آسیبهای اجتماعی یکی از تهدیدهایی است که خانوادهها و جامعه را تحت تاثیر قرار میدهد و آشنایی با انواع آسیبهای اجتماعی و راههای پیشگیری از آن نقش مهمی در کاهش این تهدیدها دارد.
وی اضافه کرد:با توجه به گسترش علم و تکنولوژی وگرایش روز افزون افراد جامعه از فضای مجازی لازم است آموزشهای لازم برای استفاده بهینه از این فضا ارائه شود.
مدیر رفاه و امور اجتماعی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گفت:در این کارگاه آموزشی که بیش از ۴۰ نفر کارگر و کارفرما حضور داشته و آخرین یافتههای پژوهشی انجام شده در حوزه آسیبهای اجتماعی و راههای پیشگیری از آن به شرکت کنندگان ارائه شد.
وی افزود:از ابتدای سال جاری ۱۳ کارگاه آموزشی با رویکرد پیشگیری از آسیبهای اجتماعی برای کارگران و کارفرمایان واحدهای تولیدی استان برگزار شده است.
منبع :: http://yasouj.iribnews.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  راه اندازی مدارس قرآنی در بهمئی
تبليغات