8:33:34 - دوشنبه 5 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری همایش محققین معین منطقه ۲ کشور در یاسوج
برگزاری همایش محققین معین منطقه ۲ کشور در یاسوج
گروه اجتماعی: رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: همایش محققین معین منطقه ۲ کشور برای اولین بار در یاسوج برگزار می‌شود. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کهگیلویه و بویراحمد، عباس صلاحی اردکانی، رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد روز گذشته، ۱۶ […]

گروه اجتماعی: رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد گفت: همایش محققین معین منطقه ۲ کشور برای اولین بار در یاسوج برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از کهگیلویه و بویراحمد، عباس صلاحی اردکانی، رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد روز گذشته، ۱۶ بهمن‌ماه در نشست خبری اظهار کرد: این همایش چهارشنبه، ۲۵ بهمن‌ماه ساعت ۸و۳۰ دقیقه صبح تا ۱۸ عصر در سالن مرحوم دکتر عسکریان دانشگاه یاسوج برگزار خواهد شد.
وی افزود: این همایش با حضور مسئولان کشوری و استانی از جمله رؤسای جهاد کشاورزی ۶ استان بوشهر، هرمزگان، فارس، اصفهان، چهارمحال بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد، معاون وزیر جهاد کشاورزی و رییس سازمان تحقیقات کشور، رؤسای ۱۲ مؤسسه تحقیقات کشاورزی کشور و تعدادی از کارشناسان پهنه بندی و مسولان مراکز خدماتی برگزار می‌شود.
رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: بیش از ۴۰۰ نفر در این همایش شرکت خواهند کرد که از این تعداد ۲۱۵ نفر محقق معین و ۵ نفر محقق مروج ارشد هستند.
صلاحی اردکانی تصریح کرد: ارئه گزارش عملکرد منطقه ۲،معرفی استعدادها و ظرفیت‌های گردشگری و کشاورزی استان و سخن رانی تخصصی در حوزه آموزش و تحقیقات کشاورزی از جمله برنامه‌های این همایش است.
وی ادامه داد: افتتاح و بهره برداری از هنرستان کار دانش کشاورزی آیت الله ملک حسینی یاسوج و مامورسرای مرکز تحقیقات استان از دیگر برنامه‌های بعدازظهر این همایش است.
رئیس مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: ۴ پنل اختصاصی در بخش‌های زراعت، آب و خاک، دام و طیور با حضور مدرسانی از سازمان تحقیقات کشور اجرا می‌شود.
یادآور می‌شود، سازمان تحقیقات و آموزش کشاورزی کشور به ۵ منطقه تقسیم شده است که استانهای بوشهر، اصفهان، فارس، چهارمحال و بختیاری، هرمزگان و کهگیلویه و بویراحمد جزو منطقه ۲ کشور محسوب می‌شوند.

خبر جدید  تجلیل از ۱۱۸ معلم نمونه استان در هفته معلم

0/5 (0 نقد و بررسی)




تبليغات